De afgebroken tak aan de de Henri Dunantsingel.
De afgebroken tak aan de de Henri Dunantsingel. Foto: Papendrecht Media

Grote tak breekt af en belandt op auto aan Henri Dunantsingel in Papendrecht

112

Papendrecht - Aan de Henri Dunantsingel in Papendrecht is zaterdag rond 13.11 uur een grote tak afgebroken en op een geparkeerde auto terechtgekomen.

De brandweer kwam met een tankautospuit ter plaatse. Kort daarna arriveerde ook een ladderwagen. De bemanning begon met het verwijderen van takken die over en rondom de auto lagen.

Terwijl de ladderwagen zich gereedmaakte om opgesteld te worden, brak het resterende deel van de grote tak volledig af. De brandweer kon de situatie vervolgens verder veiligstellen.

Ook bij een tweede boom werden uit voorzorg takken verwijderd. Hiervoor werd de ladderwagen ingezet om de werkzaamheden veilig uit te kunnen voeren.

De auto kwam er wonder boven wonder met slechts lichte schade vanaf. De brandweer heeft de losgeraakte takken verwijderd en ervoor gezorgd dat de situatie rondom beide bomen weer veilig was.

Tekst: Hans Huisman

Laatste nieuws

De afgebroken tak aan de de Henri Dunantsingel.
112 12 sep, 17:03
Grote tak breekt af en belandt op auto aan Henri Dunantsingel in Papendrecht
Jaimy Luik en de 96-jarige vrouw die bijna beroofd werd.
Nieuws 12 sep, 00:07
Jaimy Luik voorkomt beroving van vrouw (96) in Alblasserdam; man door omstanders gepakt, andere man gevlucht
Afbeelding
Nieuws 11 sep, 23:53
Bedroefde reacties om overlijden Marjolein (18) uit Alblasserdam; zondag herdenking voor jongeren
Afbeelding
Zakelijk 11 sep, 13:50
Eerste paal voor nieuwe draadhal op Nedstaalterrein in Alblasserdam

Advertenties uit de krant

Afbeelding
112 11 sep, 10:58
Hardleerse bestuurder rijdt na positieve drugstest in Oud-Alblas en in beslag nemen rijbewijs gewoon verder
Afbeelding
112 11 sep, 08:20
Brandweer in actie voor brand in bosschage aan Wilgenpad
• Sportcentrum Blokweer in Alblasserdam.
Nieuws 11 sep, 08:13
Gemeente wil 1 miljoen euro steken in forse opknapbeurt sporthal Blokweer in Alblasserdam
Het gemeentebestuur, met v.l.n.r. burgemeester Margreet van Driel, gemeentesecretaris Joost Ansems, Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten.
Nieuws 10 sep, 14:42
De twee nieuwe tijdelijke wethouders zijn aan de slag gegaan voor Papendrecht: dit zijn hun taken
Martin Zonnenberg.
Nieuws 10 sep, 09:21
Martin Zonnenberg viert halve eeuw muziek met concert in de Grote Kerk van Dordrecht

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen