Koor Husa Morti.
Koor Husa Morti. Foto: Aangeleverd

Gerenommeerd Leuvens kamerkoor geeft benefietconcert in Waalwijk voor mensen in armoede

Nieuws

Waalwijk - Het gerenommeerde Leuvense kamerkoor Musa Horti geeft op zondag 11 oktober een benefietconcert in de Ambrosiuskerk in Waalwijk. De volledige opbrengst gaat naar Quiet Waalwijk, een organisatie die mensen in armoede ondersteunt.

Het koor staat onder leiding van Peter Dejans en is bekend om zijn verfijnde koorklank en gevarieerde repertoire.

Bezoekers kunnen rekenen op een programma met zowel eeuwenoude als eigentijdse koormuziek, in de warme akoestiek van de Ambrosiuskerk.

Quiet Waalwijk

De opbrengst van het concert komt volledig ten goede aan Quiet Waalwijk. Deze organisatie biedt mensen die in armoede leven gratis producten, diensten en bijzondere momenten aan, samen met lokale sponsors.

Daarnaast helpt Quiet haar leden om talenten te ontdekken, zelfvertrouwen te vergroten en mee te blijven doen in de samenleving.

Praktische informatie

Het concert in de Ambrosiuskerk aan de Ambrosiusweg 25 in Waalwijk begint op zondag 11 oktober om 15:30 uur. De kerk is open vanaf 15:00 uur. De toegangsbijdrage is tien euro per persoon.

Bij binnenkomst ontvangen bezoekers een flyer met een QR-code en bankrekeningnummer om de bijdrage eenvoudig te voldoen. Contant betalen is ook mogelijk.

Meer informatie is te vinden via de websites van Musa Horti, Quiet Waalwijk en de Protestantse Gemeente Waalwijk.

Laatste nieuws

Ineke Wortman-van ’t Noordende, Wendy van Ooijen en Hannie Wijnands-Westerlaken luiden samen het nieuwe tijdperk in van De Roosmolen.
Nieuws 28 minuten geleden
Genderen heeft een nieuwe brede school: met het luiden van de bel is De Roosmolen officieel open
Sietske Groeneveld, Charlotte Schrijver, Mirre Verhoeven en Mirte Hoeke.
Nieuws 46 minuten geleden
Zwemmers ZVDO’74 scherpen massaal persoonlijke tijden aan bij seizoensstart in Andel
Burendag bij Marktstaete in Wijk en Aalburg.
Nieuws 50 minuten geleden
41 bewoners Marktstaete vieren Burendag met brunch in Wijk en Aalburg
Samen muziek maken tijdens het uitwisselingsconcert.
Nieuws 55 minuten geleden
Vier muziekgezelschappen brengen zaterdag een gratis avond vol live muziek naar Almkerk

Advertenties uit de krant

Koor Husa Morti.
Nieuws 1 uur geleden
Gerenommeerd Leuvens kamerkoor geeft benefietconcert in Waalwijk voor mensen in armoede
Mika Schalken.
Nieuws 1 uur geleden
Mika Schalken uit Dussen is Nederlands kampioen MiniGP
Koeien in de Biesboschlinie.
Nieuws 1 uur geleden
Nieuwe fietsroute ‘De Melkweg van Altena’ verbindt boerderijen in Babyloniënbroek, Genderen en Wijk en Aalburg
Nacht van de nacht in Nationaal Park De Biesbosch.
Nieuws 2 uur geleden
Nederland is één van de meest verlichte landen, maar de Biesbosch biedt nog echte duisternis
De laatste editie werd de markt weer drukbezocht door inwoners uit Altena.
Nieuws 2 uur geleden
Gratis informatiemarkt helpt Altenaren op weg bij zelfstandig ouder worden

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen