
Schans in Sleeuwijk verwelkomt basisschoolleerlingen als brugklasser voor een dag
NieuwsSLEEUWIJK • Vmbo Schans in Sleeuwijk had voor één dag vier nieuwe brugklassen. Leerlingen van basisscholen kregen de kans om te ervaren hoe het is om een brugklasser op Schans te zijn.
De dag werd gevuld met verschillende lessen, zoals wiskunde, mens en maatschappij, en gym. De toekomstige leerlingen kregen een goed beeld van de vakken, de school en de docenten.
De reacties na afloop waren enthousiast: “Wat een leuke school; Ik ga mij inschrijven; Echt leuk die gymles; Wiskunde is helemaal niet zo moeilijk; Wat een lieve docenten bij mens & maatschappij; Ik vond het supergezellig.”
Het team van Schans kijkt terug op een geslaagde dag en nodigt leerlingen uit groep 8 uit voor de laatste Doemiddag van dit schooljaar, op woensdag 19 februari.






















