• Het bestuur van Stichting De Rib met v.l.n.r. Sandra, Machiel, Erik, Ruben en Jaap.
• Het bestuur van Stichting De Rib met v.l.n.r. Sandra, Machiel, Erik, Ruben en Jaap. Foto: Aangeleverd

Oprichting Stichting De Rib

Nieuws

ANDEL/RIJSWIJK • Bij de Rivieren Notarissen in Rijswijk zijn op vrijdag 8 september de statuten ondertekend voor stichting ‘De Rib’, Hiermee is de eerder opgerichte werkgroep overgegaan in een officiële stichting en is er opnieuw een belangrijke stap gezet om van De Rib in Andel dé plek te maken om te recreëren en elkaar te kunnen ontmoeten aan de Maas. 

De kersverse bestuurders (Machiel, Sandra, Ruben, Jaap en Erik) zijn enorm blij met deze stap. Machiel Crielaard, voorzitter van stichting De Rib, licht toe: “Door vanuit een stichting te opereren, hebben we de mogelijkheid om concrete stappen te gaan zetten om onze plannen verder te onderzoeken en vorm te geven. Daarnaast kunnen we fondsen en bedrijven gaan benaderen die ons kunnen ondersteunen bij de realisatie, en kunnen we ook met de gemeente in gesprek over de benodigde vergunningen.” 

De volgende stap is het aanvragen van de status Algemeen Nut Beoogde Instelling (ANBI) waardoor het bijvoorbeeld voor bedrijven belastingtechnische voordelen kan hebben om te ondersteunen of doneren. Voordat er echt concrete vervolgstappen gezet kunnen worden, wil de stichting eerst goede afspraken maken met de eigenaar van de gerond, veevoederbedrijf De Heus. Al heeft De Heus wel aangegeven enthousiast te zijn over de plannen. “Inhoudelijk kunnen we hier nog niet veel over kwijt, maar zodra er nieuws is, zullen we daar zeker over informeren”, aldus de voorzitter.

Laatste nieuws

Kozakken Boys - Spakenburg.
Sport 3 uur geleden
Bij Kozakken Boys-Spakenburg zijn zaterdag geen uitsupporters welkom
De bestuurder kwam met de schrik vrij en raakte niet gewond.
112 3 okt, 21:32
Auto glijdt van dijk in Giessen, bestuurder komt met schrik vrij
Het gemeentehuis in Almkerk.
Nieuws 2 okt, 14:22
Ministerie gaat toezicht houden op Altena vanwege ontbrekende asielopvang
De deelnemers werden opgehaald met de Hank-O-Motief en brachten vervolgens een bezoek aan Klompenmakerij Den Dekker.
Nieuws 2 okt, 11:45
Regio Advies Groep Dussen organiseert uitje met Hank-O-Motief tijdens Week tegen Eenzaamheid

Advertenties uit de krant

Het rad van avontuur is ook dit jaar aanwezig op de bazaar.
Nieuws 2 okt, 11:32
Van rad van avontuur tot ballenbak: Maaswaarden houdt bazaar in Wijkestein
Afbeelding
Nieuws 2 okt, 11:23
Egelavond op Fort Giessen: documentaire en tips voor een egelvriendelijke tuin
Sanne van Ameijden (43) uit Woudrichem is verloskundige.
Nieuws 30 sep, 15:11
Verloskundige Sanne: ‘Van de adrenaline ga ik enorm aan, slaperig ben ik nooit na een bevalling’
Lies Kooi.
column 30 sep, 14:05
‘Er werd gedreigd met een boete van 25.000 euro als alles niet tijdig was weggehaald’
Kapper Bert van Houwelingen bij de Knipshop in Almkerk.
Zakelijk 30 sep, 12:59
Kapper Bert neemt na 53 jaar afscheid van de Knipshop in Almkerk: ‘Alleen het interieur is een paar keer veranderd’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen