Afbeelding

Stichting Dierenambulance Altena wil dringend gesprek met gemeente

Algemeen

ALTENA • Stichting Dierenambulance Altena wil zo snel mogelijk een gesprek met het nieuwe gemeentebestuur om de oude afspraken met de voormalige gemeenten Aalburg, Werkendam en Woudrichem te herzien.

"De afspraken die in het verleden met de afzonderlijke gemeenten zijn gemaakt over het wegbrengen van de dieren naar de asiels, het wel of niet ophalen van dode dieren langs de weg en het vangen van bijvoorbeeld wilde of verwilderde katten zijn bij de fusie met ons nooit herzien", stelt de stichting enigszins gefrustreerd op Facebook. 

"Waar Aalburg alles zelf regelde met betrekking tot katten en we de dieren naar het dierenasiel in Waalwijk moesten brengen, gold voor Woudrichem dat wij weer meer moesten doen en dat de dieren naar Stichting Dierenasiel Gorinchem moesten. Hoe dat nu bij de gemeente Altena is, geen idee!"

Vooralsnog is het nog niet gelukt om contact te krijgen met de gemeente, stelt de stichting verder. "Heb al diverse mailtjes gestuurd en diverse keren gebeld en elke keer krijg ik te horen we mailen of bellen u terug maar heb nu drie maanden later en diverse verzoeken verder nog steeds niks gehoord."

Fatsoensnormen
"Dus gemeente Altena neem je verantwoording en zorg in ieder geval voor goede fatsoensnormen door te reageren op mailtjes en telefoonnotities. Ook al vindt je als gemeente of als wethouder dierenwelzijn niet belangrijk je hebt wel je plichten daarin!"

Met het bericht op Facebook hoopt Stichting Dierenambulance Altena dat de gemeente in ieder geval contact opneemt. 

Tom Oostra

Redactiecoördinator van Het Kontakt Land van Heusden & Altena en Het Kontakt Bommelerwaard

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto ter illustratie.
Nieuws 15 uur geleden
Vragen in gemeenteraad over mislukt stembureau-onderzoek Altena
Afbeelding
Nieuws 16 jun, 21:03
Basisschool Het Fundament opent deuren van nieuw schoolgebouw De Roosmolen in Genderen
Foto van blazersklas en opleidingsorkest tijdens het buitenconcert Sounds of Nature 6 juni 2026
Nieuws 16 jun, 17:13
Geslaagde editie van Sounds of Nature ondanks wisselvallig weer
De VVD fractie op bezoek bij Oerlemans Plastics.
Nieuws 16 jun, 16:44
VVD bezoekt kunststoffabriek in Giessen: ‘Ondernemen moet weer leuk worden’

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 16 jun, 13:35
Bier & Blazers geannuleerd
Vrijwilligers sorteren de boeken in de Ontmoetingskerk.
Nieuws 16 jun, 13:11
Voorbereidingen Boekenbeurs Sleeuwijk in volle gang
Afbeelding
112 15 jun, 22:54
Jonge automobilist zwaargewond na ernstig ongeval op dijk in Sleeuwijk
Afbeelding ter illustratie.
Nieuws 15 jun, 17:04
Aantal glasvezelaansluitingen in Altena meer dan verzes­voudigd sinds 2022
Afbeelding
Nieuws 15 jun, 11:15
Onderwijsdag van de Bouw voor het eerst in Altena: 775 leerlingen maken kennis met de bouwsector

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen