De toast op de opening.
De toast op de opening. De Gespreide Herberg

De Gespreide Herberg opent twee nieuwe Polderlodges in Goudriaan

Zakelijk

Goudriaan – In de open ruimte van de Goudriaanse polder hebben de familie Koorevaar en De Gespreide Herberg samen de deuren van een bijzonder nieuw verblijf geopend: Polderlodges Goudriaan.

Twee duurzame lodges voorzien van alle luxe zoals een sauna of buitenbad, beide geschikt voor twee personen, midden in het landschap, met vrij uitzicht op de molen en de dorpskerk.

Bijzondere overnachtingen

Met deze uitbreiding groeit het aanbod van De Gespreide Herberg verder als plek voor bijzondere overnachtingen in de Alblasserwaard. De Polderlodges liggen aan de rand van het dorp, omringd door weilanden en water.

“Het zijn lodges voor wie rust zoekt. Voor stellen die willen vertragen en het landschap willen ontdekken”, aldus Elco van den Berg van de Gespreide Herberg.

Duurzaam gebouwd, lokaal gerealiseerd

De lodges zijn duurzaam ontworpen en gebouwd in samenwerking met lokale partners. Er is gekozen voor natuurlijke en toekomstbestendige materialen, zoals hennepisolatie. De verwarming gebeurt via een warmtepomp en het sedumdak zorgt voor extra isolatie.

Daarnaast wordt met de kennis van den Hâneker het terrein aangeplant voor een betere biodiversiteit. Zo zijn de Polderlodges niet alleen een plek om te verblijven, maar ook een plek die past bij het landschap waarin ze staan.

Een waardevolle uitbreiding

De Gespreide Herberg staat bekend om haar bijzondere overnachtingsplekken in de Alblasserwaard: van molens tot kleine huisjes met karakter.

Met de komst van de Polderlodges in Goudriaan wordt het aanbod uitgebreid met twee comfortabele verblijven die rust, uitzicht en duurzaamheid samenbrengen.

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 10 uur geleden
Progressief Molenlanden stelt vragen over ‘paddenvallen’ in Nieuw-Lekkerland, wil onnodig dierenleed voorkomen
Afbeelding
Nieuws 11 uur geleden
Fotograferen in de natuur: workshop in Alblasserbos en Heemtuin in Papendrecht
De MRD Transfer.
Nieuws 11 uur geleden
Tijdelijke ponten gaan Papendrecht en Dordrecht verbinden na de sluiting van de Papendrechtsebrug
Een waarschuwingsbord voor botulisme.
update 11 uur geleden
Botulisme vastgesteld in oppervlaktewater bij Het Bos in Meerkerk

Advertenties uit de krant

De kinderen van De Wegwijzer die bij de Risk Factory zijn geweest.
Nieuws 14 uur geleden
De Wegwijzer uit Nieuw-Lekkerland op bezoek bij de Risk Factory in Dordrecht
Afbeelding
Nieuws 16 uur geleden
Waterschap roept op tot zuinig watergebruik bij aanhoudende droogte
Een handjevol demonstranten protesteerde donderdag tijdens de raadsvergadering.
Nieuws 16 uur geleden
Toch drie gespreksbijeenkomsten met inwoners Hoogblokland over asielopvang
Een affiche van het Nieuw Talent Orkest.
Nieuws 16 uur geleden
Nieuw Talent Orkest van start in Streefkerk: samen muziek maken zonder ervaring
Afbeelding
Nieuws 16 uur geleden
Vijf winnaars Gorcumse Literatuurprijs 2026 bekendgemaakt

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen