
IHC bouwt op werf Kinderdijk sleephopperzuiger voor Indiase klant
ZakelijkKinderdijk - Royal IHC gaat een Beagle® 8 bouwen voor de Vishwa Samudra Group uit India.
De sleephopperzuiger met een hoppercapaciteit van 8.000 m3 wordt gebouwd op de werf in Kinderdijk en wordt naar verwachting in de zomer van 2027 opgeleverd.
Vishwa Samudra, een van India’s snelstgroeiende bedrijven in de infrastructuur sector, breidt er zijn baggervloot mee uit.
CEO Derk te Bokkel van Royal IHC: “Wij zijn er trots op dat Vishwa Samudra wederom voor Royal IHC kiest, waarmee we op onze werf in Kinderdijk weer een sleephopperzuiger mogen bouwen. Deze opdracht laat zien dat onze vernieuwde bouwstrategie aansluit bij de wensen in de markt. Klanten waarderen de keuzemogelijkheid én de zekerheid die we kunnen bieden.” De Beagle is een platform van gestandaardiseerde sleephopperzuigers met een hoppercapaciteit variërend van 4.000 tot 12.000 m³.





















