Afbeelding
Foto: Van Hoorne

Van Hoorne Studios: acht nominaties voor Musical Awards

Zakelijk

MOLENAARSGRAAF • Theaterproducent Van Hoorne Studios uit Molenaarsgraaf werd afgelopen week verrast met bijzonder nieuws: met hun musicals sleepten zij maar liefst acht nominaties voor een Musical Award in de wacht.

Dit jaar bracht Van Hoorne Studios voor het eerst een grootschalige familiemusical op de planken met Shrek De Musical. De productie maakte indruk op de jury en werd genomineerd in zeven categorieën:

•Beste Grote Musical
•Beste Mannelijke Bijrol – Darren van der Lek in de rol van Heer Farquaad
•Beste Choreografie – Celine Brouwers en Stijn Mac Gillavry
•Beste Decor, Toneelbeeld of Projecties – Carla Janssen Höfelt
•Beste Lichtontwerp – Patrick Slots
•Beste Kostuums, Kap en Grime – Nienke Mijnster
•Beste Vertaling – Mark Haayema

Vierde opeenvolgende keer

Daarnaast is het de vierde opeenvolgende keer dat de sprookjesmusical van Van Hoorne Studios is genomineerd. Dit keer is De Kleine Zeemeermin De Musical door het publiek verkozen tot een van de drie kanshebbers voor de Musical Award Eventim Publieksprijs voor Beste Familiemusical. 

In voorgaande jaren wist Van Hoorne Studios deze prestigieuze prijs te winnen, eerst met Belle en het Beest De Musical in 2022, gevolgd door Assepoester De Musical in 2023. E

Musical Awards Gala op NPO 1

Welke prijzen Van Hoorne Studios uiteindelijk mee naar huis neemt, wordt bekendgemaakt tijdens de live-uitzending van het Musical Awards Gala op 16 april om 20.30 uur op NPO 1. 

Tijdens de uitzending worden de winnaars van de juryprijzen onthuld en kan het publiek opnieuw stemmen op hun favoriet, waarmee aan het einde van de avond de winnaar van de Eventim Publieksprijs voor Beste Familiemusical wordt bepaald.

Geurt Mouthaan

Redacteur/fotograaf van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl. Daarnaast actief voor de magazines van Kontakt Mediapartners.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Een van de deelnemers aan de pre-run van Molensmooiste.
Sport 3 uur geleden
‘Pre-run’ Molensmooiste in Kinderdijk smaakt naar meer: nu al ruim 600 inschrijvingen binnen voor hardloopevenement
De Scheiwijkse molen.
Nieuws 4 uur geleden
Nieuwe wieken en nieuw rietdek: feest en minicursus molenaar worden bij Scheiwijkse molen in Hoornaar
Afbeelding
Sport 22 uur geleden
MO11-1 van SV Meerkerk viert kampioenschap
Afbeelding
Sport 23 uur geleden
JO11-2 van SV Meerkerk viert kampioenschap

Advertenties uit de krant

Afbeelding
112 gisteren
Vier voertuigen betrokken bij aanrijding op A27 bij Meerkerk
Het gebouw van de Natuur- en Vogelwacht Alblasserwaard.
Nieuws 11 jun, 11:59
Open dag Natuur- en Vogelwacht Alblasserwaard in Papendrecht
André Hoogendoorn spreekt de demonstranten toe.
foto’s en video 11 jun, 10:05
Nogmaals demonstratie in Nieuw-Lekkerland om boodschap af te geven: ‘Nee tegen azc’
V.l.n.r. Bart Stoutjesdijk, Geurt Mouthaan, Robert van der Hek, Huub Lakerveld en Rick den Besten.
Nieuws 11 jun, 09:59
NNP-dag met gouden randje voor Kontakt Mediapartners: prijzen voor Robert van der Hek, Geurt Mouthaan en Bart Stoutjesdijk
De JO12-1 van SV Meerkerk.
Sport 11 jun, 09:57
JO12-1 van SV Meerkerk kampioen

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen