
Nico Visser en Patrick de Ruiter kampioen bij Het Stekelbaarsje
Sport 66 keer gelezenArkel - Hengelsportvereniging Het Stekelbaarsje uit Arkel kroonde zondag twee nieuwe kampioenen voor 2026.
27 vissers streden om de titel in zowel de Brasem Put als de Karper Put. De weersomstandigheden waren redelijk en de sfeer onder de deelnemers prima, maar de vangsten bleven wat achter bij de verwachtingen. Net als vorig jaar hanteerde de vereniging een gescheiden opzet, met een apart kampioenschap voor de Brasem Put en de Karper Put.
Zeelten geven de doorslag
In de Brasem Put ging de titel naar Nico Visser. Vissend vanuit het "Dichtbij Vak" bracht hij 2958 gram aan, mede dankzij een aantal mooie zeelten. De gunstige factor van zijn vak speelde daarbij een rol. David Boer eindigde als tweede met 5783 gram, vissend vanuit het vak "Gorinchem Zijde". Het gedeelde derde plaats ging naar William Teuling en Sjaak van der Kaa, die allebei 4047 gram vingen vanuit het vak "Hoogblokland Zijde".
In de Karper Put was Patrick de Ruiter de sterkste. Hij won het kampioenschap met 28.200 gram en liet daarmee Jan Kroon ruim achter zich, die 20.200 gram ving. Nico Ligtvoet eindigde als derde met 19.400 gram.





















