
ASV Arkel 3 speelt in nieuw tenue dankzij trouwe sponsors
NieuwsArkel - ASV Arkel 3 verscheen afgelopen zaterdag voor het eerst in een splinternieuw tenue. Drie lokale bedrijven maakten dat mogelijk door het team te sponsoren met shirts en spelerstassen.
Het nieuwe tenue volgde snel op dat van ASV Arkel 4, dat al het vorige weekend in nieuwe kleding speelde. ASV Arkel 3 droeg het tenue direct in een thuiswedstrijd op het A-veld.
Stamkroeg blijft hoofdsponsor
Cafetaria De Muizenval verlengde opnieuw de samenwerking als hoofdsponsor van het team. De combinatie is treffend: de spelers van ASV Arkel 3 zijn regelmatig te vinden in deze bekende Arkelse stamkroeg.
Op de achterzijde van de shirts staat Autobedrijf Motech prominent vermeld. Dat bedrijf is van Mo, die tegelijk leider, trainer en sponsor van het team is. Stucadoorsbedrijf Hendri van Doorn sponsorde de spelerstassen.
Het team en de vereniging zijn de drie bedrijven dankbaar voor hun steun. Jan van Vliet overhandigde namens de sponsorcommissie aan elk van de sponsoren een fles Arkels Ommetje Limoncello als blijk van waardering.




















