
Zwembad De Dompelaar uit Groot-Ammers wint Rabo ClubSupport actie
NieuwsGroot-Ammers - Zwembad De Dompelaar uit Groot-Ammers heeft tijdens de Rabo ClubSupport-actie een bedrag van 4.104 euro gewonnen. Dit werd vrijdag bekendgemaakt tijdens een bestuursvergadering, toen Marco de Groot, ledenraadslid van Rabobank Lek en Merwede, een cheque overhandigde.
Dankzij het stemmen van Rabobank-leden werd De Dompelaar winnaar in de regio Lek en Merwede. Het bedrag wordt besteed aan het verbeteren van het zwembad met het doel ‘Zwemplezier voor iedereen’.
Belangrijke plek voor sport en recreatie
“Wat een fantastische blijk van steun en vertrouwen van alle stemmers,” zegt het bestuur van Zwembad De Dompelaar. “Dankzij deze bijdrage kunnen we ons zwembad verder verbeteren en ervoor zorgen dat het een fijne en toegankelijke plek blijft voor iedereen.”
Zwembad De Dompelaar is een belangrijke voorziening in Groot-Ammers met diverse zwemactiviteiten en faciliteiten die plezier, gezondheid en ontspanning bieden.





















