
Ovale Stuiter kiest Sterre als koningin en Dewi als prinses van NK-kuiltjeknikkeren
NieuwsNoordeloos - Koningin Sterre en prinses Dewi zijn de eregasten van het Nederlands kampioenschap kuiltjeknikkeren, dat vrijdagavond 1 augustus gehouden wordt in Noordeloos.
Noordeloos en de traditie van het kuiltjeknikkeren: ze horen bij elkaar. Net zoals dat er jaarlijks een koningin en een prinses wordt benoemd.
De muzikale koningin Sterre is 18 jaar en gaat vanaf september rechten studeren aan de Erasmus Ubiversiteit in Rotterdam. Ze zal worden geassisteerd door prins Dewi, die tijdens de wielerronde op 4 augustus 12 jaar wordt. Na de zomervakantie gaat de sportieve en creatieve Dewi -die voetbalt bij SV Noordeloos en gymt in Hoornaar- naar de brugklas van het Lyceum Oude Hoven in Gorinchem.
Knikkerstrijd
Het NK-kuiltjeknikkeren wordt gehouden op het Noorderplein. Om 18:00 uur is het de beurt aan de jeugd van 4 tot en met 13 jaar. Rond 19:00 uur gaan de volwassenen strijden om de nationale knikkertitel, die nog nooit meer dan eenmaal door iemand bemachtigd is.
Inschrijving ter plaatse. Jeugd: gratis deelname. Volwassenen (vanaf 14 jaar): 3 euro inschrijfgeld.






















