Afbeelding
Foto: Studio KMP

Tip Molenlanden: enquête over kerst en vuurwerk

Algemeen

MOLENLANDEN • Deelnemers aan het Burgerpanel Tip Molenlanden hebben vrijdag een tweede enquête ontvangen. De onderwerpen zijn ditmaal: kerst en het afsteken van vuurwerk.

De redactie van Het Kontakt Alblasserwaard wil in samenwerking met Toponderzoek peilen hoe de kerstdagen door inwoners van Molenlanden worden doorgebracht. Hoort kerkbezoek daarbij? En uit eten in een restaurant, of lekker op vakantie?

Tweede onderwerp is de actuele discussie over vuurwerk. Moeten er in Molenlanden vuurwerkvrije zones komen, of centrale vuurwerkshows? Of juist niet? Wij zijn benieuwd hoe de deelnemers aan ons Burgerpanel hierover denken.

Ook lid worden van Tip Molenlanden? Klik dan hier en vul meteen de enquete in.

Groeien
De nieuwe gemeente Molenlanden, nu nog Giessenlanden en Molenwaard, heeft sinds kort een burgerpanel. Iedereen vanaf 16 jaar kan via dit panel zijn of haar mening geven over actuele thema's in de gemeente. Het Kontakt editie Alblasserwaard is hiervoor een samenwerking aangegaan met onderzoeksbureau Toponderzoek. Aanmelden is mogelijk op: www.TipMolenlanden.nl

Het burgerpanel telt inmiddels als 320 leden. Intentie is om in 2019 te groeien naar 750.

Toponderzoek heeft in 30 gemeenten in Nederland burgerpanels ingesteld. De praktijk heeft al uitgewezen dat sommige onderzoeksresultaten worden meegewogen in de politieke besluitvorming. Dat betekent dat panelleden mede hun stempel kunnen drukken op besluitvorming. En juist dat maakt deelname aan het burgerpanel interessant en leuk.

Rick den Besten

Hoofdredacteur Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 39 minuten geleden
Knuffels met gewicht: Marien Jansen (27) uit Ameide bouwt aan Lotgenootje
De locatie in Hoogblokland waar mogelijk een azc komt, met op de achtergrond Meerkerk.
Nieuws 2 uur geleden
Molenlanden: ‘AZC-reactie Vijfheerenlanden wordt actief meegenomen in vervolgonderzoek’
Tussen de Rosmolenweg (Papendrecht) en de Kerkeplaat (Dordrecht) gaat een tweede pont varen.
Nieuws 3 uur geleden
Papendrechtse brug dicht: aangepaste lesroosters en zorgen op scholen
In juni zijn de A27 en A59 een aantal weekenden en nachten dicht.
Nieuws 18 uur geleden
Overlast door afsluitingen A27 en Papendrechtsebrug treft Molenlanden: vrees voor sluipverkeer op N214 en N216

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 18 uur geleden
Molens van Kinderdijk krijgen twee Michelinsterren
Frank en Monique Honders en het team van restaurant Kampanje willen iedereen bedanken voor die dertig mooie jaren.
advertorial 22 uur geleden
‘Ons werk in Kampanje was een cadeautje’
Arjan Klop toont zijn gevangen zeelt.
Nieuws gisteren
Jubileumwedstrijd De Karper: Arjan Klop wint met bijna vijf kilo vis
Seniorfit in De Dompelaar.
Nieuws gisteren
Senior Fit 60+ bij Zwembad De Dompelaar: bewegen op eigen niveau
Een van de drie nieuwe locaties: aan de Vlietskade in Arkel, die nu weer afgevallen is.
Nieuws 2 jun, 16:39
Locaties in Arkel afgevallen in zoektocht naar asielopvang in Molenlanden, oorzaak is de stikstofproblematiek

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen