Afbeelding

Betuwse Toppers halen ruim €20.000 op voor KWF bij Alpe d’HuZes

Nieuws

West Betuwe - Team ‘Betuwse Toppers’ haalde tijdens de Alpe d’HuZes maar liefst 20.613 euro op voor KWF Kankerbestrijding. Het team stelde zich ten doel 15.000 euro in te zamelen, maar overtrof dat bedrag ruimschoots.

Het team bestaat uit drie koppels: Eli & Janet, John & Annet en Peter & Francisca. Eén van de teamleden kreeg zelf de diagnose en is na behandeling voorlopig genezen. "Was de ziekte 10 jaar eerder gekomen, dan was de ziekte niet overleefd", schrijft het team. Die ervaring was de aanleiding om tien maanden lang geld in te zamelen voor kankeronderzoek.

Sponsoren en activiteiten

Het ingezamelde bedrag kwam binnen via diverse acties, met steun van shirtsponsoren, andere sponsoren, donaties en deelnemers aan activiteiten. Het team meldt dat er nog steeds donaties binnenkomen, waardoor het totaal verder oploopt.

Indrukwekkend evenement

De Alpe d’HuZes, gedragen door honderden vrijwilligers, maakte diepe indruk op de Betuwse Toppers. "Dit is niet uit te leggen, maar dit moet je ervaren om te zien hoe dit evenement is opgezet", aldus Van Mourik. Het team kijkt terug op een bijzondere week in Frankrijk en hoopt in de toekomst opnieuw mee te doen. "We kijken als team ‘Betuwse Toppers’ terug op een mooie bijzondere week in Frankrijk met een lach en een traan."

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De sociale moestuin gaat bijna open.
Nieuws 31 minuten geleden
Opening sociale moestuin aan de Lingedijk in Geldermalsen
Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
Succesvolle open scouting dag
Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
Betuwse Toppers halen ruim €20.000 op voor KWF bij Alpe d’HuZes
Plezierjacht gaat in vlammen op in Geldermalsen.
112 4 uur geleden
Plezierjacht in brand aan Kostverlorenkade in Geldermalsen

Advertenties uit de krant

Arie Zwijnenburg en Theo Witjes bij de stadspomp van Asperen.
Nieuws 7 uur geleden
Waterpomp van Asperen weer aangeslingerd
Wim Vink met de poster van Half Past Midnight, de Tielse horrorfilm waarnaar Rob Orlemans’ band werd vernoemd.
Nieuws 16 uur geleden
Rob Orlemans’ band dankt naam aan Tielse horrorfilm Half Past Midnight
De BMW was beschadigd, de bestuurder was ongedeerd.
112 17 uur geleden
Auto rijdt tegen de vangrail op A2 bij Waardenburg; geen gewonden
Eigenaar Bertine van Felius voor restaurtant Bombero.
Nieuws 21 uur geleden
Herinrichting Asperen: terras Bombero krimpt van twaalf naar twee tafels
Mersa Damen heeft inmiddels al veel papierwerk voor haar en haar kinderen verzameld.
Nieuws 22 uur geleden
Mersa wachtte 37 jaar op juiste diagnose en trekt nu naar Den Haag voor EDS protest

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen