
Beste koffiezaak Gelderland: Zoetig uit Geldermalsen
Nieuws 4.376 keer gelezenGeldermalsen - Baristabar Zoetig in Geldermalsen is in de prijzen gevallen bij de Nederlandse Horecaprijzen. “In de categorie koffiezaak wonnen we de eerst plek in Gelderland en de vijfde plek van heel Nederland. Ik had dat echt niet verwacht”, vertelt Nienke Keppel, de eigenaar van de baristabar enthousiast.
De zaak aan het Marktplein in Geldermalsen werd genomineerd om mee te doen aan deze horecawedstrijd. Vervolgens konden klanten op de baristabar stemmen. “We hebben hier allemaal huisgemaakt gebak en veel vaste klanten”, vertelt Nienke. “Dat klanten terug blijven komen, voelt echt als waardering.”
Vorige week ging de eigenaar met haar twee medewerkers, Merel de Vaan en Alessandra Frieser, naar Zeist voor de feestelijke uitreiking van de prijzen.
Anne Ruth den Hertog






















