
Zesde editie Betuwse Fruitrit op zondag 4 mei vanuit hartje Tiel
NieuwsTIEL • De binnenstad van Tiel vormt, net als de Waalkade, over een paar maanden weer een paradijsje voor autoliefhebbers. Honderden bezitters van oldtimers, klassiekers, sportwagens, cabriolets en andere bijzondere auto’s in allerlei uitvoeringen komen op zondag 4 mei naar Flipje-city om mee te doen aan de Betuwse Fruitrit.
Jazéker, de Betuwe Fruitrit, de nieuwe naam voor wat eerder de Betuwse Fruitrally was. De gewijzigde naam past in de ogen van de organisatie beter bij het evenement, waarvan een prachtige tourrit door de Betuwe een belangrijk onderdeel is. En ‘s ochtends is er natuurlijk Cars & Coffee, een gezellige ontmoeting van liefhebbers die ongetwijfeld bij elkaar onder de motorkap duiken.
Twee afstanden
Het is inmiddels de zesde editie van het evenement, waarvan de opzet vergelijkbaar is met voorgaande jaren. De tourrit start rond het middaguur. Er zijn twee afstanden: een ‘landelijke’ 40 kilometer, met name bedoeld voor de auto’s met wat minder paardenkrachten, en de 70 kilometer, een iets pittiger route voor autobezitters die de vaart er liever in houden.
Jurering
Autobezitters kunnen hun trots ook weer laten jureren door een deskundige jury. Deelname is mogelijk in drie klassen: oldtimer, bijzonder en cabriolet.
Rond 16:00 uur worden alle voertuigen terug verwacht in Tiel voor de prijsuitreiking. Bezoekers kunnen de hele middag genieten van de deelnemende auto’s, van koopzondag en van het entertainmentprogramma. Rond 17:00 uur sluit de organisatie af uit respect voor de Dodenherdenking, die ‘s avonds wordt gehouden.
Inschrijven
De inschrijving voor deelname is geopend. De kosten zijn 25 euro per voertuig.
Inschrijven kan via www.winkelenintiel.nl/betuwsefruitrit
















