De deelnemers van de Hobbyochtend in Waardenburg aan de slag met het maken van een sieradendoosje.
De deelnemers van de Hobbyochtend in Waardenburg aan de slag met het maken van een sieradendoosje. Foto: Riki Wijtmans

Hobbyochtend Waardenburg bedankt Fanfare Juliana

Nieuws 442 keer gelezen

WAARDENBURG • De Hobbyochtend Waardenburg heeft een financiële bijdrage gekregen van Fanfare Juliana uit Waardenburg.

Afgelopen voorjaar hebben de leden van de muziekvereniging besloten te stoppen met hun geliefde club. Leden van de vereniging mochten een bijdrage leveren aan een goed doel. Voor één van de leden was het duidelijk. 

Een deel moest naar de Hobbyochtend van Waardenburg waar ouderen onder het genot van een kopje koffie leuke knutselwerken maken of mee doen aan een gezellig potje kaarten. De bijdrage van de Fanfare komt goed van pas voor de aanschaf van extra materiaal.

Deelnemers hobbyochtend

De hobbyochtend is dit seizoen weer van start gegaan. Na een zomerstop van twee maanden, heeft er op 6 september de eerste Hobbyochtend plaatsgevonden. Dames en heren die zich aan willen sluiten bij deze gezellige club zijn welkom op elke eerste en derde woensdag van de maand.

De hobbyochtend vindt plaats in Dorpshuis de Koeldert in Waardenburg. De kosten bedragen zes euro voor de mensen die wat willen knutselen en 2,50 euro voor het samen kaarten. Koffie en thee is in het bedrag meegerekend.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Download onze app