Coronaprik voor risicogroepen vanaf 2 oktober
Nieuws
1.054
keer gelezen
REGIO • Vanaf 2 oktober 2023 tot eind december 2023 kunnen mensen die een hoger risico lopen om ernstig ziek te worden door corona, een coronaprik halen bij de GGD.
Het coronavirus is er nog steeds en kan opleven. Met het nieuwe vaccin brengen zij hun bescherming weer op peil.
Zestig jaar en ouder
Mensen van zestig jaar en ouder ontvangen een uitnodigingsbrief voor de coronaprik. Voor de groep van zeventig-negentig jaar staat in die brief al een afspraak ingepland. De rest wordt uitgenodigd om zelf een afspraak te maken via www.planjeprik.nl of 0800 7070.
Achttien tot en met 59
Ook mensen van achttien jaar tot en met 59 jaar die een hoger risico lopen, kunnen zelf een afspraak maken. Dat zijn de mensen die doorgaans ook voor de griepprik worden uitgenodigd, zorgmedewerkers en zwangere vrouwen.
Overzicht vaccinatielocatie
Voor een overzicht van de vaccinatielocaties in Gelderland-Zuid kijk op: www.ggdgz.nl/corona. Voor alle vragen over de coronavaccinatie, kijk op: www.mijnvraagovercorona.nl.