
Webshop, winkel en reparatieservice in één
Algemeen 1.459 keer gelezenLEERDAM - Bij Afternet kunt u zelf kiezen: de scherpe internetprijzen of een all-in-serviceprijs. Dat is de kracht van deze Leerdamse witgoed- en elektronicawinkel. Vanwege de nauwe samenwerking met Witgoed Service Jansen kan Afternet een uitmuntende service garanderen.
Bij Afternet komen de voordelen van internet en een winkel samen. In de winkel en via de webshop van Afternet is alle informatie te vinden over nieuwe televisies, wasautomaten en andere producten. “Als je eenmaal weet wat je wilt, is het altijd de vraag: waar koop je het? Ongezien een duur apparaat kopen zonder te zien met wie je zaken doet, is niet prettig”, schetst John Spruijt.
Afternet lost dat probleem op. Mensen kunnen in de winkel aan de Vlietskant het product zien en zien met wie ze zaken doen. John Spruijt en Janny Jansen adviseren op maat en geven demonstraties. Neem bijvoorbeeld de nieuwste trend, domotica. Zeg maar: met je smartphone het licht aan en uit doen en de wasmachine programmeren. Moderne technische snufjes die energie besparen. “Wij kunnen laten zien hoe dat werkt. Dat geeft ook een stukje fun en beleving die je mist op internet. Want zeg nu zelf: een robotstofzuiger, die wil je gewoon in actie zien.”
Zonder dat dit direct meer kost. Want bij Afternet krijgen klanten de keus: betaal ik de lage internet prijs, of een all-in-serviceprijs? Afternet kan namelijk het totale assortiment van televisies, audio-apparatuur en witgoed leveren tegen de lage prijzen van een webshop. De klant kan ook kiezen voor een servicepakket met bezorgen, installatie en onderhoud. “Zeker bij kostbare apparatuur geeft die zekerheid een veilig gevoel. Het wordt iets duurder, maar dat is het waard”, verzekert Spruijt.
Witgoed Service Jansen
Voor onderhoud en service werkt Afternet nauw samen met Witgoed Service Jansen. De ervaren monteur David Jansen staat garant voor vakwerk tegen een goede prijs, zowel voor klanten van Afternet als voor particulieren die hun producten elders hebben gekocht. De Leerdammer zorgt – waar mogelijk – voor de reparatie van audio-apparatuur, televisies, wasmachines, koelkasten, vaatwassers, maar ook van televisieschotels. “Mensen schaffen minder snel iets nieuws aan als het oude gerepareerd kan worden.” Hij heeft dan ook klanten uit de hele regio Leerdam tot aan Utrecht aan toe. “In de praktijk blijken er niet zo veel monteurs meer te zijn die dit werk doen.”
Om zijn kennis op peil te houden, volgt Jansen cursussen bij meerdere fabrikanten. “Daarnaast kan ik de machines uitlezen met mijn computer en weet ik direct of de benodigde onderdelen beschikbaar zijn. Dat is gemakkelijk voor het maken van een vervolgafspraak.
Door zijn ervaring kan de Leerdammer klanten snel vertellen of reparatie nog rendabel is. “Als de kosten te hoog worden, zeg ik dat eerlijk. In dat geval reken ik alleen 35 euro aan voorrijkosten.” Zijn klanten kunnen dan desgewenst naar Afternet voor de aanschaf van een nieuw apparaat. Ze krijgen dan de voorrijkosten terug in de vorm van een korting van 35 euro op de nieuwe aanwinst.
Afternet.nl & Witgoed Service Jansen
Vlietskant 44 – Leerdam
T: 0345-615920 (beide bedrijven) of 06-54993354 (Witgoed Service Jansen)
I: www.afternet.nl en www.witgoedservicejansen.nl.





















