Afbeelding

Mariënwaerdt in het landelijke nieuws

Algemeen

BEESD • Wie had gedacht dat Mariënwaerdt nog eens op de voorpagina van De Telegraaf zou staan én dezelfde avond in De Wereld Draait Door zou zitten met een aantal medewerkers?

Afgelopen week werden Frans en Nathalie van Verschuer geïnterviewd door een verslaggever van de Telegraaf over de gelijkenissen tussen landgoed Heerlijkheid Mariënwaerdt en Downtown Abbey. Deze film, over het leven van de Engelse adellijke familie Crawley en hun personeel, ging donderdag 12 september in première, als voortzetting van de televisieserie met dezelfde naam.

Wat was het een verrassing dat de foto behorend bij dit artikel vrijdag op de voorpagina van de Telegraaf stond. Als tweede verrassing van die dag volgde de uitnodiging van het Tv-programma De Wereld Draait Door. Presentator Matthijs van Nieuwkerk van DWDD ontving Frans en Nathalie van Verschuer met een aantal medewerkers in de uitzending en sprak met hen over de gelijkenissen tussen deze serie en het landgoed.

Het fragment is te vinden op 'uitzending gemist' via https://dewerelddraaitdoor.bnnvara.nl/media/694212.

Marjo van Andel

Eindredacteur Het Kontakt-Vijfheerenlanden

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Een oudere man kwam ten val.
112 7 uur geleden
Fietser gewond na val met de fiets op de Biezenweg in Hagestein
Kees Vermaat als Statenlid.
Nieuws 13 uur geleden
Kees Vermaat dient ontslag in als lid van de Provinciale Staten: ‘Ingewikkeld om te combineren met het wethouderschap’
Schapen scheren bij Hertenkamp Vianen.
Nieuws 13 uur geleden
90 bezoekers zien hoe schapen bij Hertenkamp Vianen worden geschoren
Afbeelding ter illustratie.
Nieuws 16 uur geleden
Start aanleg voetpad Tuijnmanweg in Vianen: ‘Doen alles om de overlast te beperken’

Advertenties uit de krant

De locatie in het Laantje van Van Iperen.
Nieuws 16 jun, 15:57
Vervolgvragen over plannen in Laantje van Van Iperen: ‘Inwoners tijdig meenemen’
Afbeelding
Nieuws 16 jun, 09:40
Geitenkeuring in Lexmond op zaterdag 20 juni
Afbeelding
Nieuws 16 jun, 09:35
Basisschoolkinderen uit Ameide halen met sponsorloop ruim €16.000 op voor KiKa
De Molukse vlag.
Nieuws 15 jun, 19:41
Sjors Fröhlich voorstander van gebaar richting Molukkers: ‘En wanneer is een beter moment dan dit jaar?’
Wethouder Huib Zevenhuizen en een vrijwilliger op de nieuwe duo-fiets.
Nieuws 15 jun, 15:39
Twee nieuwe duo-fietsen voor Fietsmaatjes: ‘Prachtig initiatief’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen