
‘Vrouwen van Nu’ vieren kerst in Dorpshuis De Avezathen
Nieuws 1.823 keer gelezenKERK-AVEZAATH • De ‘Vrouwen van Nu’ hielden maandag 16 december hun kerstviering. Na ontvangst met een glaasjes bubbels of een sapje, werd er bijgepraat. Daarna werd de avond geopend met het zingen van ‘Komt allen tezamen’.
Er was muziek en een buffet, verzorgd door de koks van Dorpshuis De Avezathen. Gastspreker Lucien Tros, voorzitter van de ‘Stichting Vrienden van Vrijthof’, kwam vertellen over wat de stichting gedaan heeft. Bijvoorbeeld de aanleg van de binnentuinen en de restauratie van het carillon. En wat de stichting nog wil doen voor de bewoners van Vrijthof.
Collecte ruim 300 euro
In de planning ligt nu een weide waar dieren en bewoners elkaar kunnen ontmoeten en misschien knuffelen. Na deze woorden werd er een collecte gehouden. Met een bedrag van ruim 300 euro kan de stichting weer een middag in het Muziekcafé aanbieden.
Deze activiteit vindt elke laatste vrijdagmiddag van de maand plaats in de zaal van Vrijthof. Op deze middagen kunnen ongeveer honderd mensen genieten van muziek een hapje en een drankje. De kerstviering van de ‘Vrouwen van Nu’ werd muzikaal omlijst door de Tielse formatie ‘What Next’.






















