
Ook in Vianen kinderen benaderd door ‘man met bus’
VIANEN • Bij de Brede Parkschool in Vianen zijn zondagmiddag twee kinderen benaderd door een man. Hij sprak hen aan en vroeg of ze mee wilden gaan naar zijn bus. De kinderen gingen daar niet op in. De politie neemt de zaak serieus en doet onderzoek.
De kinderen die zijn benaderd zijn leerlingen van De Wegwijzer. Deze basisschool is gevestigd in de Parkschool aan De Looch. De directeur van De Wegwijzer heeft ouders geïnformeerd en heeft hen laten weten dat het personeel extra alert is tijdens de buitenmomenten.
Alsnog opsporen
De kinderen hebben de bus van de man niet gezien. Ze hebben de politie verteld dat de man een korte groene broek droeg en sandalen met witte sokken. Een woordvoerder benadrukt dat het van groot belang is om bij dit soort zaken zo snel mogelijk 112 te melden. “Dat vergroot de pakkans.” De politie hoopt de man alsnog te kunnen opsporen via camerabeelden of tips van getuigen.
Opvallend is dat in het nabijgelegen Leerdam onlangs ook al kinderen zijn aangesproken door een man met een bus. Ook zij gingen niet mee in zijn verzoeken. De politie ziet vooralsnog geen verband tussen de twee zaken. “We benaderen deze incidenten afzonderlijk.”
Bron: RTV Utrecht
-
Team Bart en den Besten verrassende winnaar ELAR Beachvolleybaltoernooi
21:41
-
Korfballers Het Bosch uit Lexmond kampioen
21:31
-
17:52
-
Zwarte band judo voor Joost van Kogelenberg
13:20
-
Handbalvereniging Omega organiseert clinic om kennis te maken met handbal
13:03
-
Zomervakantie zonder zorgen voor jongeren
12:47
-
Open dag Leerdamse hengelaarsvereniging De Snoek
12:36
-
AVVA Beach: topdag
12:05
-
11:55
-
Autobedrijf Jaspers Open Toernooi na twee jaar weer gespeeld
11:48
-
VV Ameide viert 75-jarig bestaan
1 dag geleden
-
Leerkracht Helma Jongerius neemt afscheid van JPS De Wilgenhoek
3 dagen geleden
-
Zwemles voor kinderen van De Sterrenkijker uit Kedichem
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Team Bart en den Besten verrassende winnaar ELAR Beachvolleybaltoernooi
21:41
-
Korfballers Het Bosch uit Lexmond kampioen
21:31
-
Eerste Greenwheels-deelauto geplaatst in Vianen
17:52
-
Zwarte band judo voor Joost van Kogelenberg
13:20
-
Handbalvereniging Omega organiseert clinic om kennis te maken met handbal
13:03
Laatste 112
Meest gelezen


