
VIANEN • Het motto van Martin Hendericks, uitvaartondernemer en mede-eigenaar van Uitvaarthuis Vianen, is om de overledene bij diens afscheid te herkennen zoals hij/ zij bij leven was en dit samen met de nabestaanden vorm te geven.
Sinds 2011 legt Hendericks zich toe op het verzorgen en begeleiden van uitvaarten. Het werd praktischer werken toen hij zes jaar geleden een eigen kantoor en 24-uurs familiekamer kreeg in kerkelijk centrum De Hoeksteen.
Gedurende die tijd werd ook vaak gebruik gemaakt van de faciliteiten van het uitvaartcentrum van Monuta. Toen deze organisatie af wilde van haar onroerend goed heeft Hendericks, die al langer de wens had om een eigen uitvaartcentrum te hebben, het pand samen met Désirée Huis in ’t Veld-Heinink gekocht.
“We hebben er alles aan gedaan om de ruimte sfeervoller en huiselijker te maken en het een eigentijds gezicht te geven. We ontvangen mooie reacties en men vindt het fijn dat de locatie weer in Viaanse handen is gekomen.”
Centrale plaats van Uitvaarthuis Vianen is de aula, waar normaal ruimte is voor circa 120 personen. Vanwege de coronamaatregelen is dit aantal teruggebracht tot maximaal 45 personen. Naast een rouwkamer en een centrale koeling is er een 24uurs familiekamer, waar nabestaanden hun dierbare overledene op elk gewenst moment kunnen bezoeken.
“Dat is écht een toegevoegde waarde”, merkt Martin Hendericks op. “Ook andere uitvaartondernemingen kunnen hiervan gebruik maken, mits de ruimte natuurlijk niet bezet is.”
Hendericks werkt samen met vier vrouwelijke collega’s. “Ondanks hun verschillende achtergrond, beschikken ze alle vier over een empathisch vermogen en hebben ze verfrissende blik op hoe een uitvaart persoonlijk vormgegeven kan worden. Onze kracht is dat we authentiek zijn en blijven, nabestaanden ontzorgen, meedenken en eventueel ook kinderen een actieve rol geven bij het afscheid. Bijzonder is dat veel mensen vast een kijkje komen nemen in Uitvaarthuis Vianen. Daar bespreken welke mogelijkheden er zijn of we bedenken een passende coronaproof oplossing. Dat zorgt voor rust. Wij doen ons werk met passie, zowel bij traditionele, kerkelijke of eigentijdse uitvaarten waarbij er ruimte is voor zowel een traan als een lach.”
Martin Hendericks Uitvaartverzorging
Sparrendreef 8, Vianen
T: 0347-326128
E: info@mhuitvaartverzorging.nl
I: www.mhuitvaartverzorging.nl
-
Composthoop op Kasteeltuin Neerijnen omgezet
15:00
-
MO17 van VV Beesd zet sponsoren in het zonnetje
13:30
-
CDA Vijfheerenlanden brengt taart bij BOA’s
18 uur geleden
-
2 dagen geleden
5
-
2 dagen geleden
3
-
2 dagen geleden
7
-
Waterschap zet 10,8 miljoen euro apart voor klimaatadaptie
3 dagen geleden
1
-
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
Gratis online informatiebijeenkomst Mantelzorg VHL: ‘Tips bij de belastingaangifte’
5 dagen geleden
-
5 dagen geleden
-
5 dagen geleden
-
Eric Spaans over klimaatadaptatie: ‘Ik geloof dat het gaat lukken’
6 dagen geleden
-
6 dagen geleden
11
-
D66 Vijfheerenlanden in gesprek met kandidaat Tweede Kamerleden
6 dagen geleden
-
Voetbalvereniging Rhelico uit Rumpt pakt flink uit
7 dagen geleden
-
Scholen Beesd sneller onder één dak
7 dagen geleden
-
1500e glasvezel-aansluiting gerealiseerd bij Voetbalvereniging Everstein
7 dagen geleden
-
Zorgen bij VHL Lokaal over tekort aan boa’s
7 dagen geleden
-
Voetbalclinics jeugd Leerdam Sport’55
7 dagen geleden
1
-
7 dagen geleden
1
-
advertorial Revalidatie na Covid-19 bij Praktijk de Wiel
8 dagen geleden
1
-
Cor en Maaike Haag uit Leerdam 70 jaar getrouwd
8 dagen geleden
35
-
Inschrijven voor gratis cursus Politiek Actief in West Betuwe
8 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Composthoop op Kasteeltuin Neerijnen omgezet
15:00
-
MO17 van VV Beesd zet sponsoren in het zonnetje
13:30
-
CDA Vijfheerenlanden brengt taart bij BOA’s
18 uur geleden
-
Hekwerk Glaspark Leerdam vernield, daders staan op camerabeelden
2 dagen geleden
5
Laatste 112
Laatste sport
Meest gelezen

