
Drive in Vianen keert terug
VIANEN • Na een succesvolle eerste editie van de Drive In Bioscoop afgelopen zomer heeft de organisatie goed nieuws: hij komt terug!
Op 10 en 11 oktober wordt het perceel langs de Hoefslag opnieuw omgetoverd tot een grote openluchtbioscoop. Bezoekers kunnen vanuit hun eigen auto genieten van verschillende topfilms, naast de reguliere hebben we twee speciale voorstellingen. Een unieke èn volledig corona-proof ervaring.
Horror Experience
Op zaterdagavond 10 oktober wordt vanaf 22:00 uur de horrorfilm ‘Us’ gedraaid. In deze film vertrekt een gezin naar een strandhuis om met vrienden te ontspannen. Wanneer de avond valt, krijgen ze bezoek van ongenodigde gasten.
Gelukkig zit je in Vianen veilig in de auto…. of toch niet?
Kids
Ook deze editie worden de kinderen niet overgeslagen. Zondag 11 oktober start om 11:00 uur met de klassieker ‘Frozen’. Kinderen mogen de auto verlaten en plaatsnemen op de speciale kindertribune vooraan bij het scherm.
Dus kom gerust in je prinsessenjurk. Het beste verklede duo, bijvoorbeeld vader en dochter kunnen een te gekke prijs winnen.
Reguliere voorstellingen
Zin in een leuke middag met vriendinnen? Speciaal voor de dames draait de organisatie zondag 11 oktober vanaf 14:00 uur 'Onze Jongens in Miami'.
Ook aan de heren is gedacht. Er zal menigeen balen dat de nieuwe James Bond film nog niet op het witte doek te zien is geweest. Drive In Bioscoop Vianen draait daarom zondag vanaf 20:00 uur de, volgens de èchte Bond fans, de beste Bond film tot nu toe namelijk ‘Casino Royale’.
Kaarten zijn te bestellen via www.driveinvianen.nl of via Flinn Winkelcafe in de Voorstraat Vianen.
-
TipTop Tuin Werken in de gemeente Vijfheerenlanden
15:00
-
Lintjescappuccino Vijfheerenlanden live op de radio
11:29
-
10:00
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
Wijkvereniging West End houdt een autopuzzelrit in de omgeving van Leerdam
1 dag geleden
-
West Betuwe wapent zich tegen wateroverlast
1 dag geleden
-
Folderrekken met recreatieve informatie in Vijfheerenlanden
1 dag geleden
-
Vijfheerenlanden: veel kleiner budget voor mobiliteit
1 dag geleden
1
-
2 dagen geleden
1
-
PvdA Vijfheerenlanden wil ‘Utrechtse aanpak’ schulden
2 dagen geleden
1
-
ingezonden mededeling Crypto steeds populairder
2 dagen geleden
-
Abri’s in gemeente Vijfheerenlanden krijgen een uniforme uitstraling
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
NK Tegelwippen in de gemeente VijfheerenlandenVHL
2 dagen geleden
-
Treinen tussen Gorinchem en Leerdam rijden weer
2 dagen geleden
2
-
Informatieavond BSO Wijs in Leerdam
2 dagen geleden
-
3 dagen geleden
2
-
Rode Kruis Bloesemmaand strijdt hard tegen eenzaamheid
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
Jeugdleden van De Bazuin uit Leerdam oefenen al maanden buiten
3 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
TipTop Tuin Werken in de gemeente Vijfheerenlanden
15:00
-
Lintjescappuccino Vijfheerenlanden live op de radio
11:29
-
Corona maakt creatieve ideeën los
10:00
-
Asperen krijgt een Stadsraad
1 dag geleden
Laatste 112
Laatste sport
Meest gelezen


