
Gouden K voor Bas den Hartog uit Papendrecht
PAPENDRECHT • Stichting Kunstweek heeft Papendrechter Bas den Hartog een Gouden K toegekend. De Gouden K is een eerbetoon aan degene die zich op uitzonderlijk positieve wijze heeft ingezet voor beeldende kunst en/of beeldend kunstenaars. Jaarlijks kent Stichting Kunstweek maximaal tien Gouden K’s in Nederland toe.
Bas den Hartog is lid van het algemeen stichtingsbestuur Culturele Raad Papendrecht (CRP), voorzitter van de sectie Beeldende Kunst en voorzitter van stichting Beeldenpark Drechtoevers. Beeldenpark Drechtoevers zet zich in voor het bekende lint van beeldhouwwerken langs de gemeenschappelijke oevers van de Drechtsteden.
Uitreiking speld
De eervolle toekenning van een Gouden K wordt onderstreept met een (goudkleurige) speld met de letter K van Kunst. Bas den Hartog ontving de erespeld maandag 30 november uit handen van Corine Verver (wethouder cultuur), die de bevlogen Papendrechter namens het college van B&W heel hartelijke feliciteerde met de toekenning van het eerbetoon van Stichting Kunstweek.
-
Nieuwe contactgroep in de Drechtsteden: SamenSterk
14:19
-
Krapte op woningmarkt enorm in Papendrecht en Alblasserdam
13:31
1
-
Ook Papendrecht akkoord met nieuwe samenwerkingsvorm in Drechtsteden
11:42
-
11:06
-
SWA start actie om te koken voor een ander
10:58
-
Kolff noemt avondklok een paardenmiddel dat nu even noodzakelijk is
9:10
-
7:57
-
7:37
-
Kap van zes bomen met roetschorsziekte in Bos Rijkee uitgesteld
1 dag geleden
-
JeugdTheaterSchool Papendrecht biedt online challenges
1 dag geleden
-
Bert Grimmius stopt tijdelijk als raadslid GroenLinks in Papendrecht
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
Twee ondernemers en twee maatschappelijke organisaties kloppen aan voor coronasteun gemeente Molenlanden
2 dagen geleden
-
Grappige foto op ‘knuffelplaats’ in Alblasserdam
2 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Nieuwe contactgroep in de Drechtsteden: SamenSterk
14:19
-
Krapte op woningmarkt enorm in Papendrecht en Alblasserdam
13:31
1
-
Ook Papendrecht akkoord met nieuwe samenwerkingsvorm in Drechtsteden
11:42
-
Hoofdmacht PKC mag weer korfballen: ‘We voelen ons bevoorrecht!’
11:06
Laatste 112
Laatste sport
Meest gelezen


