
Voormalige Papendrechtse schrijft eerste handboek voor prematuur ouders
LEUSDEN/PAPENDRECHT • De voormalige Papendrechtse Shanna de Jong (34) heeft een handboek geschreven voor ouders van vroeg geboren baby’s.
In 2014 beviel Shanna de Jong te vroeg van haar jongste zoon. Tijdens die periode kwamen er tal van vragen op haar af waar ze met moeite het antwoord op kon vinden. Ze besloot daarom zelf het boek te schrijven dat ze in die periode zo had gemist. Dit boek geeft je antwoord op alle de vragen die je hebt met betrekking tot vroeggeboorte. Van de zwangerschap tot aan het eerste levensjaar.
“Alle informatie die je nodig hebt, prettig leesbaar, herkenbaar én medisch en wetenschappelijk verantwoord”, aldus de uitgever.
In Nederland worden jaarlijks 12.000 kinderen te vroeg geboren (voor 37 weken zwangerschapsduur). Voor het eerst verschijnt er nu dus een handboek voor hun ouders: zowel praktische als medische informatie, geschreven door een ervaringsdeskundige in samenwerking met neonatologen, jeugdartsen en gynaecologen.
Shanna groeide op in Papendrecht, ging naar de Koningin Beatrixschool en De Lage Waard en verhuisde in 2010 vanwege de liefde naar Leusden.
Titel van het boek is ‘Handboek vroeggeboorte’. Het boek heeft ISBN: 9789021576435, kost 30 euro en is uitgegeven door Kosmos Uitgevers.
-
SWA start actie om te koken voor een ander
10:58
-
Kolff noemt avondklok een paardenmiddel dat nu even noodzakelijk is
9:10
-
7:57
-
7:37
-
Kap van zes bomen met roetschorsziekte in Bos Rijkee uitgesteld
20:19
-
JeugdTheaterSchool Papendrecht biedt online challenges
20 uur geleden
-
Bert Grimmius stopt tijdelijk als raadslid GroenLinks in Papendrecht
21 uur geleden
-
21 uur geleden
-
24 uur geleden
-
Twee ondernemers en twee maatschappelijke organisaties kloppen aan voor coronasteun gemeente Molenlanden
1 dag geleden
-
Grappige foto op ‘knuffelplaats’ in Alblasserdam
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
Omstanders redden 28-jarige Oud-Alblasser uit modderige sloot
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
Soloride Tobias Huurman uit Papendrecht voor Cliniclowns
2 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
SWA start actie om te koken voor een ander
10:58
-
Kolff noemt avondklok een paardenmiddel dat nu even noodzakelijk is
9:10
-
Papendrecht; ondanks lockdown meer activiteiten voor de jeugd
7:57
-
Werkgroep presenteert beleidsplan LHBTI: ‘Je mag er zijn in Alblasserdam’
7:37
Laatste 112
Laatste sport
Meest gelezen


