• Daan Hartog werd tweede in de E-klasse.
• Daan Hartog werd tweede in de E-klasse. (Foto: Jan de Bruin)

Lennart van Houwelingen klopt Jesse Bikker met ultieme jump

  •   821 keer gelezen   Sport

NIEUWPOORT • Bij afwezigheid van de wel als toeschouwer aanwezige Max van Hoorne werd de vierde wedstrijd van de regionale offroadwintercompetitie in Nieuwpoort gewonnen door Lennart van Houwelingen. Hij klopte Jesse Bikker in de sprint.

In het koude Nieuwpoort werd gekoerst op de vestingwallen en een stukje strand langs de Lek. Extra hindernissen waren niet nodig; het parcours was al zwaar genoeg.

A-klasse: 1. Lennart van Houwelingen (Hardinxveld), 2. Jesse Bikker (Hoogblokland), 3. Christiaan de Graaf (Rijswijk).
Klassement: 1. Max van Hoorne (Noordeloos), 2. Bikker, 3. Van Houwelingen.

In de B-klasse een kopgroep van vijf. Edwin de Ruiter reed in de slotfase naar zijn tweede zege.

B-klasse: 1. Edwin de Ruiter (Giessenburg), 2. Tim van Lopik (Gorinchem), 3. Adriaan Brandwijk (Molenaarsgraaf).
Klassement: 1. De Ruiter, 2. Sten Hopstaken (Noordeloos), 3. Van Lopik.

BM-klasse: 1. Ron Timmer (Schelluinen), 2. Marinus de Vries (Zeist), 3. Jan-Piet Bikker (Noordeloos).
Klassement: 1. Timmer, 2. De Vries, 3. Bikker.

Bij de vrouwen werd de hegemonie van Dieke van Wilgen doorbroken door Thirza Korevaar.

C-klasse: 1. Thirza Korevaar (Groot-Ammers), 2. Dieke van Wilgen (Arkel), 3. Noa Stolk (Nieuwendijk).
Klassement: 1. Van Wilgen, 2. Korevaar, 3. Stolk.

D-klasse jongens (13-14 jaar): 1. Christiaan van Rees (Groot-Ammers), 2. Nick Klijn (Leerdam), 3. Rowan van Oord (Hank).
D-klasse meisjes: 1. Melanie Bron (Schelluinen), 2. Lise Korf (Leerdam).

E-klasse jongens (11-12 jaar): 1. Rick Versloot (Hardinxveld), 2. Daan Hartog (Giessenburg), 3. Stijn van Wingerden (Hardinxveld).
E-klasse meisjes: 1. Elena Poppelaars (Sleeuwijk), 2. Elisa van Kerkvoorde (Gorinchem), 3. Jiska Verspuij (Noordeloos).

F-klasse jongens (9-10 jaar): 1. Maurice Verhoeven (Kaatsheuvel), 2. Bas Herman (Nootdorp), 3. Ivar Huijben (Oosterhout).
F-klasse meisjes: 1. Rosalie van Bruggen (Ridderkerk), 2. Isis Versluis (Meerkerk), 3. Jil Koot (Rotterdam).

G-klasse jongens (6-8 jaar): 1. Ferno Verhoeven (Kaatsheuvel), 2. Erik Bikker (Rotterdam), 3. Wessel den Harder (Maassluis).
G-klasse meisjes: 1, Julia Herman (Nootdorp), 2. Nikita Verhoeven (Kaatsheuvel), 3. Inke van Houwelingen (Hardinxveld).

De vijfde wedstrijd van de Jan van Arckel-wintertercompetitie wordt zaterdag 8 december verreden in Bleskensgraaf.

www.janvanarckel.nl/wintercompetitie/php/start.php

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >
Elke donderdag het Alblasserwaard per e-mail
Meer berichten
 

HET KONTAKT OP FACEBOOK