Uitproberen van Parkinson-producten
Tiel - Bij het Parkinson Café Tiel komt maandag 22 juni Marion van Daelen op bezoek. Marion is werkzaam bij Vegro Zorgwinkel in Tiel. Vegro is de thuiszorgwinkel voor Tiel en omgeving en is ook het expertisecentrum op het gebied van verpleegartikelen en zorghulpmiddelen.
Zij staat stil bij de hulpmiddelen die kunnen worden ingezet bij de ziekte van Parkinson zoals een Parkinson rollator. Deze kan met een gekleurde laserstraal bij de achterwielen het ‘bevriezen’ (freeze) doorbreken. Vegro neemt ook nog speciale gebruiksvoorwerpen mee zoals een trilbeker Deze kunnen op de bijeenkomst worden getest.
De bijeenkomst is in Wijkcentrum Westroijen, Predik Broederweg 14 in Tiel en duurt van 19:30 tot 21:30 uur (inloop vanaf 19:00 uur). De toegang is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig. Info: info@parkinsoncafetiel.nl of
Ton den Hertog op 06 24 37 80 07.