Afbeelding
Foto: Stockfoto 123RF
update inschrijvingen

Nieuwe poging om regionale O23-competitie weer vlot te trekken

Nieuws

Regio - Addy IJzerman wil de schouders weer onder een regionale O23-competitie zetten. Het laatste seizoen van deze competitie begon met 16 clubs, maar eindigde door uiteenlopende oorzaken met 8 ploegen.

De volgende clubs hebben zich inmiddels ingeschreven: Tricht, VVAC, LRC, Schelluinen, GRC 14, SV Meerkerk, Pelikaan en MVV’58. Om de reisfafstanden niet te groot te laten worden, hoopt de organisatie dat nog meer verenigingen tussen Gorinchem en Zwijndrecht zich zullen inschrijven.

Om de wedstrijden zo regionaal mogelijk te houden zou het leuk zijn dat er verenigingen tussen Gorinchem en Zwijndrecht zich inschrijven, zodat
de reisafstanden niet te groot worden.

De competitie is bedoeld voor verenigingen die niet met een O23-elftal in de KNVB-competitie uitkomen.

De uitgangspunten op een rijtje:

- De ploegen worden zo regionaal mogelijk ingedeeld.
- Vanaf oktober 2026 speelt men één wedstrijd per maand.
- De thuisspelende ploeg zorgt zelf voor een KNVB-scheidsrechter.
- De onkosten voor de scheidsrechter bedragen 30- per wedstrijd.
- We werken met een speciaal wedstrijdformulier dat voor de wedstrijd bij de scheidsrechter moet zijn.
- Spelers die voor 1 augustus 2011 geboren zijn mogen in de O23-competitie uitkomen.
- Per wedstrijd mogen er 3 dispensatiespelers meedoen, maar zij mogen niet voor 1 augustus 2001 geboren zijn.
- Er wordt gevoetbald volgens de regels van de A-categorie (dus met kaarten en zonder tijdstraf).
- Inschrijfgeld 100- per team.
- De scheidsrechters voor de finalewedstrijden, sportprijzen en toernooiboekjes worden door de organisatie betaald.
- De finales worden bij één van de deelnemende verenigingen gespeeld.

Aanmelden kan via: theref@online.nl (Addy IJzerman)