Hoog bezoek uit Suriname aan Tiel
Tiel - In Tiel bracht dinsdagmiddag de voorzitter van het Surinaams Parlement, de heer Ashwin Adhin, een bezoek aan de Tielse Stichting Vrienden van Suriname.
Hij werd geïnformeerd over de totstandkoming van de Stichting in 2003 en de activiteiten van de Stichting. Hij hoorde dat gemiddeld eenmaal per maand een grote container vol met hulpgoederen geladen en verscheept wordt. In de afgelopen decennia zijn duizenden schooltafels en - stoeltjes, duizenden ziekenhuisbedden, rolstoelen, postoelen en andere hulpgoederen opgehaald, ingeladen en verscheept.
Het bestuur en de vrijwilligers hebben politicus Adhin bedankt voor zijn komst en overhandigden hem een Tiels potje jam en een Jamlepel met het Tiels Flipje-logo.
Praten over ‘open deuren’ Oranjehof
Buren - Zorgcentrum Oranjehof in Buren opent binnenkort letterlijk de deuren. De organisatie Zorgcentra De Betuwe is van mening dat binnen en buiten het verpleeghuis, ook bewoners met dementie, zich vrij moeten kunnen bewegen. De rol van de buurtbewoners is hierbij van groot belang. Daarom is er een bijeenkomst op maandag 18 mei van 19:30 tot 21:00 uur (inloop vanaf 19:00 uur) bij zorgcentrum Oranjehof in het restaurant. Dit ligt aan de Kasteellaan 1 in Buren. Aanmelden is fijn, niet verplicht en kan via f.vd.berg@zorgcentradebetuwe.nl.
Laadplein Lingemeren bij Echteld geopend
Lingemeren - Het laadplein Lingemeren bij Echteld is geopend. Hiermee is een belangrijke stap gezet in de verduurzaming van de bouwsector. Het laadplein maakt het mogelijk om elektrische vrachtwagens en bouwmaterieel op grote schaal te laden.