Alles in gereedheid voor kunst op de Agnietentoren
Tiel - Als het goede weer aanhoudt of als het langere tijd weer mooi weer is, wordt begonnen aan de grote muurschildering op de Agnietentoren in Tiel. Dat zegt wethouder Dave Verbeek. De Tielse geschiedenis in het groen, dat is wat kunstenaar JanIsDeMan op de toren gaat verbeelden. Het vertelt het verhaal over wat bloemen en fruit voor Tiel betekend hebben en nog steeds betekenen. Initiatiefnemer Gert de Graaff is filmmaker en gaat het hele proces in beeld brengen. Het schoonmaken van de toren voordat de klus begint, is al vastgelegd. JanIsDeMan is het pseudoniem van graffitikunstenaar en muurschilderaar Jan Heinsbroek.
Oproep lotgenoten autistisch spectrum
Buren - Welzijn Rivierstroom is aan het kijken of er behoefte is aan een nieuwe ontmoetingsplek voor volwassenen met ASS (autisme) in de gemeente Buren. Wellicht is er behoefte aan een nieuwe contactgroep voor inwoners met (het vermoeden van) een autismespectrumstoornis.
Het doel is: ‘gewoon jezelf kunnen zijn, zonder uitleg’. Ben of ken jij een volwassene met ASS en heb je behoefte aan: gelijkgestemden ontmoeten, ervaringen uitwisselen en/of interessante thema's bespreken?
Dan is het fijn om te laten weten waar er behoefte aan is en waar je naar op zoek bent in een nieuwe contactgroep.
Bij de eerste bijeenkomst is een medewerker van Welzijn Rivierstroom en een preventiewerker van Pro Persona aanwezig om samen in gesprek te gaan.
Wie interesse heeft kan contact opnemen met Caroline Kolff.
Zij is sociaal werker bij Welzijn Rivierstroom en bereikbaar via whatsapp of telefoonnummer 06-12532320 of per mail:
carolinekolff@welzijnrivierstroom.nl.