
MVV’58 en HSSC’61 lopen nacompetitie mis na 3-1 overwinning voor thuisclub
Wedstrijdverslagen FotoseriesMeteren – MVV’58 heeft het seizoen afgesloten met een 3-1 overwinning op HSSC’61. Toch leverde die zege de ploeg uit Meteren uiteindelijk niets op. Door de 1-0 overwinning van Herovina op Heukelum ging de derde periode naar de ploeg uit Herwijnen. Daarmee mag Herovina zich opmaken voor de nacompetitie. MVV’58 en HSSC’61 hadden beide ook nog kans op de nacompetitie, maar bleven met lege handen achter.
MVV’58 koos in de eerste helft vaak voor de lange bal. In het begin leverde dat weinig gevaar op. HSSC’61 was in die fase dreigender en kreeg na negen minuten al een grote kans via Nicky van Dam, maar zijn inzet ging voorlangs.
In de achttiende minuut kwamen de gasten alsnog op voorsprong. Een voorzet van Lukas van Dam glipte door de handen van MVV’58-doelman Rick van Ginkel, waarna Nicky van Dam attent reageerde en de 0-1 binnen werkte. Ook daarna had HSSC’61 het betere van het spel. MVV’58 speelde slordig en kwam aanvankelijk nauwelijks tot kansen.