Roos, Hannah en Fiene doen mee met de musical.
Roos, Hannah en Fiene doen mee met de musical. Foto: Anne Ruth den Hertog

Samenwerken aan gloednieuwe musical

Geldermalsen - Eind augustus staan Roos, Fiene en Hannah op het podium van De Fransche School om samen met een tiental andere kinderen op te treden met de musical Las Vegas.

De kinderen komen vanuit verschillende scholen in voornamelijk Geldermalsen en worden door Roelof Krijgsman begeleid. “We beginnen met oefenen na de meivakantie”, legt Roelof uit. “Er kunnen nog steeds een paar kinderen meedoen. Dus kinderen tussen de 8 en 12 jaar die zich nog aan willen sluiten zijn welkom”, vertelt Roelof.

Roos deed eerder ook al mee aan de musicals van Roelof. “Vooral het dansen vind ik heel leuk. Maar ook geniet ik van het leren van de teksten en het oefenen met een leuke groep”, vertelt Roos enthousiast. “Vorig jaar was ik een kolonel en dat mag ik dit jaar weer zijn.”

Hannah doet dit jaar voor het eerst mee en luistert naar Roos die meer over de verhaallijn van de musical vertelt. “Dit klinkt als een leuk verhaal, dus ik heb er zin in.” Hannah kijkt vooral uit naar het dansen en zingen.

Fiene deed vorig jaar ook al mee aan de musical. “Vorig jaar vond ik vooral de eerste voorstelling heel spannend, maar hoe vaker we speelden, hoe beter het ging.”

Terwijl de drie meiden praten over de musical, vertelt Roelof dat er dit jaar ook filmpjes van tevoren opgenomen worden. “Deze filmpjes zijn een onderdeel van de musical. Ook wil ik dat de kinderen tijdens de musical een interview met iemand op het scherm houden”, vertelt Roelof. “Leuk!”, roept Roos er enthousiast doorheen.

Roos, Hannah en Fiene hebben er in ieder geval veel zin in. “Maar ik vind het ook wel een beetje spannend”, vertelt Hannah eerlijk. Roos die al meerdere jaren aan de musical meedoet heeft er vertrouwen in: “Komt wel goed hoor, Hannah. Iedereen is altijd erg lief en gezellig.”

De musical is op 28 augustus te zien. Meedoen? Neem dan contact op met Roelof via: roelof.krijgsman@kruis-11.nl. Meer informatie via: www.kruis-11.nl/muziekles/musical.