
Brommobiel nummer 1000 voor Angela
Waardenburg - In Waardenburg werd bij autodealer Aixam Ron de Ruiter de duizendste brommobiel overhandigd.
Op feestelijke wijze kreeg Angela de Keizer-van der Linden de sleutels van haar nieuwe blauwkleurige Aixam brommobiel. “Hij staat lekker hoog op z’n wielen. Dan kan ik makkelijk in- en uitstappen”, vertelt ze blij. De Keizer rijdt al sinds 2000 in een brommobiel. “Ik vind het geweldig, je hebt er geen autorijbewijs voor nodig, je zit droog en warm, de radio kan aan en ik hoef nooit over de snelweg langs grote vrachtwagens te rijden. De brommobiel is echt een uitkomst voor mij.”
Omdat De Keizer al lang in brommobielen rijdt, is dit haar vijfde. “Mijn eerste brommobiel kocht ik ook al bij Nel de Ruiter. Ze heeft mij een week rijles gegeven en toen kon ik het.”
“Wij verkopen sinds 1998 al brommobielen en dit is de duizendste brommobiel die de deur uit gaat”, legt Nel de Ruiter uit. “Veel van mijn klanten ken ik ook en aan meerdere kopers heb ik persoonlijk rijles gegeven. Want iedereen die een brommobiel bij ons koopt, biedt ik vijf gratis rijlessen aan”, aldus Nel. “Ik vind het namelijk belangrijk dat mensen de regels van een brommobiel goed kennen, voordat ze ermee de weg op gaan.”
Voor De Keizer zijn deze regels geen enkel probleem. “Ik ben helemaal gewend aan een brommobiel en zou echt niet anders willen.”