
Haaftens koor succesvol op korendagen in Paradiso Amsterdam
NieuwsAmsterdam/Haaften - Zondag 18 januari stond het Haaftens pop/rock koor The EZvoices te stralen op het hoofdpodium van Paradiso tijdens de korendagen in Amsterdam.
Voor een volle zaal bracht het koor een energieke en overtuigende 15 minutes of fame waar het enthousiasme en plezier van afspatte. Het publiek reageerde warm, verrast en uitbundig.
Complimenten
Niet alleen het publiek was lovend: ook andere deelnemende koren spraken hun waardering uit. Complimenten klonken over de strakke uitvoering, goede zang, mooie choreografieën en de sterke uitstraling van het koor.
Een veelgehoorde reactie: “Dit is een topkoor dat thuishoort in dé legendarische poptempel van Nederland, volledig verdiend op zo’n groot podium.”
Trotse dirigent
Vocal coach en dirigent Elise Zijlstra reageert trots: “Ik ben zo ongelooflijk trots dat we het zo goed en vol passie hebben gedaan. Op naar een mooi jaar met bijzonder mooie optredens, met als hoogtepunt ons eigen korenfestival in Meteren op zaterdag 21 maart 2026.”
Het optreden in Paradiso zorgt voor een waanzinnige goede en inspirerende start van het nieuwe koorjaar. Ze hebben laten zien dat ze in de nog geen 4 jaar dat ze bestaan, enorm zijn gegroeid als het gaat om zang en podiumpower.