Nacht van Gebed in Heukelum
Heukelum - Open Doors houdt op vrijdag 5 juni een Nacht van Gebed in het Hervormd Centrum in Heukelum. Bezoekers bidden van 20:00 tot 02:00 uur voor de 388 miljoen christenen die wereldwijd worden vervolgd.
De bijeenkomst vindt plaats in het Hervormd Centrum aan de Torenstraat 10. Open Doors organiseert de Nacht van Gebed jaarlijks op diverse locaties in Nederland. Dit jaar komen mensen uit de regio samen voor deze editie in Heukelum.
Persoonlijk verhaal
Het eerste deel van de avond, van 20:00 tot 21:40 uur, staat naast gebed ook in het teken van een persoonlijk getuigenis. Een Pakistaanse vrouw vertelt haar verhaal. Mogelijk is ook haar Iraanse vriendin aanwezig.
Pauzes
Wie niet de hele nacht wil meebidden, kan ook een deel van de avond aanschuiven. De pauzes worden gehouden om 21:40 uur, 23:05 uur en 00:30 uur.
Over grenzen
Open Doors verwoordt de kern van de avond met een citaat van Anne van der Bijl: "Onze gebeden kunnen komen waar wij niet kunnen komen. Wanneer we bidden zijn er geen grenzen, geen gevangenismuren en geen gesloten deuren."