Afbeelding
stock

KrimpenSchoon ruimt twee keer op in maart

Nieuws

Krimpen a/d IJssel - KrimpenSchoon organiseert in maart twee opschoonacties. Op zaterdag 7 maart ruimen vrijwilligers zwerfafval op in de wijk Oud-Krimpen. Op zaterdag 21 maart pakken ze de helling achter Heuvelman Zand en Grond langs de Sliksloot aan.

De eerste actie begint om 9.45 uur aan het Koningin Wilhelminaplein 1. Vrijwilligers starten met koffie of thee en gaan daarna met afvalgrijpers en afvalzakhouders aan de slag. De actie duurt tot 12.00 uur, maar deelnemers kunnen ook eerder stoppen. Aanmelden kan via krimpenschoon@gmail.com.

Uitdagende locatie bij Sliksloot

Op 21 maart doet KrimpenSchoon mee aan de Landelijke Opschoondag en de Maas Cleanup. Na vorig jaar het Stormpoldervloedbos te hebben opgeruimd, staat nu de helling achter Heuvelman Zand en Grond op het programma. Het team noemt dit een uitdagend terrein vanwege de helling en stortstenen, maar houdt de actie zo veilig mogelijk. Vrijwilligers verzamelen om 9.45 uur bij de poort aan de Slikslootstraat. Scouting Jan Willem Friso en de reddingsbrigade werken mee aan deze actie. Deelnemers moeten stevige waterdichte schoenen en kleding dragen die tegen een stootje kan. KrimpenSchoon stelt materialen beschikbaar.

Aanmelden voor de actie op 21 maart kan via de website van Maas Cleanup: https://acties.maascleanup.nl. Voor vragen kunnen belangstellenden mailen naar krimpenschoon@gmail.com.