Peter Heerschop en Hans van Breukelen bij eerste Sportcafé
Molenlanden - Team Sportservice organiseert op dinsdag 2 juni het eerste Sportcafé voor alle sportclubs uit de gemeente Molenlanden. Deze avond staan ontmoeting, kennisdeling en inspiratie centraal met twee sprekers uit de wereld van sport en bewegen, namelijk Peter Heerschop en Hans van Breukelen.
Het Sportcafé is een bijeenkomst voor sportclubs waarin ontmoeting, kennisdeling en inspiratie centraal staan. Sport en andere organisaties komen samen om actuele thema’s binnen de sport te verkennen en nieuwe inzichten op te doen. Het doel is om clubs te informeren, met elkaar in contact te brengen en te inspireren.
Peter Heerschop, de ‘Minister van Enthousiasme’, brengt met humor en passie een ode aan de onmisbare vrijwilliger en de kracht van het Verenigingsleven. Hans van Breukelen deelt zijn indrukwekkende lessen over veerkracht, mindset en het omgaan met tegenslagen in de topsport.
Naast de presentaties van de sprekers is er volop ruimte voor ontmoeting. De avond begint om 18:00 uur met soep en broodjes en sluit af met een sportieve netwerkborrel. Het programma start om 19:00 uur. De locatie: Parallelweg 2, Arkel.
Aanmelden kan via: www.teamsportservice.nl/molenlanden/activiteiten/sportcafe-molenlanden.