
Buurtpunt Van den Heuvel open op nieuwe locatie in Giessenburg
ZakelijkGiessenburg – Buurtpunt Van den Heuvel is deze week geopend op een nieuwe locatie in Giessenburg.
Het onderkomen aan de Nijverheidsweg 10 in Giessenburg is vanaf 1 maart de nieuwe plek voor het ophalen en brengen van pakketjes voor Vinted Go, DHL, UPS, Mondial Relay, DPD, GLS.
Opgelucht
Mandy van den Heuvel moest haar buurtpunt aan huis sluiten, omdat dit voor teveel verkeersoverlast zorgde in de straat. Ze is heel blij met haar nieuwe werkplek. “Ik ben heel opgelucht dat het gelukt is om een doorstart te maken. Hierdoor kan het werk doorgaan.”
Ze heeft een deel van de ruimte ingericht voor de pakketten en een ander deel voor de kinderen, zodat zij kunnen spelen wanneer ze niet op school zijn.
Openingstijden van Buurtpunt Van den Heuvel zijn maandag van 09.00 tot 20.45 uur, dinsdag van 09.00 tot 20.00 uur, woensdag van 09.00 tot 20.45 uur, donderdag van 09.00 tot 20.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 20.30 uur en zaterdag van 12.00 tot 18.00 uur.