DCV delft onderspit en krijgt vijf treffers om de oren

Hellevoetsluis – DCV deed in Hellevoetsluis in de eerste helft goed mee. Enkele Krimpense kansen werden echter niet benut; alleen Achraf Dahri awist het net te vinden. DCV verloor met 5-1.

DCV-trainer Michel van Noort zag zijn ploeg slecht aan de wedstrijd beginnen. “We stonden al snel met 1-0 achter, maar na tien minuten kwamen we beter in de wedstrijd en vond ik ons tot aan de rust een prima wedstrijd spelen. Toch werd het 2-0. We maakten de aansluitingstreffer, maar kwamen ondanks een paar goede mogelijkheden voor rust niet meer tot scoren."
Vol vertrouwen begon DCV aan de tweede helft, maar ook nu was het begin heel matig: "Na de 3-1 was het over en uit. We waren aangeslagen en daarmee een makkelijke prooi voor deze ervaren tegenstander. Die bouwde de voorsprong simpel uit tot 5-1.”

Op Sportpark Oostpolder in Papendrecht kwam Spirit door Thico Addicks op 0-1. Na de pauze boog Drechtstreek deze achterstand snel om in 2-1, maar in blessuretijd bepaalde invaller Nicky Bentzon met een gave hattrick de eindstand op 3-4.

"In de eerste helft waren we de betere ploeg”, vond Spirit-trainer Wout Ooms. "We creëerden enkele kansen, waarvan er één werd benut. Na rust wonnen we minder duels en liepen we achter de feiten aan waardoor Drechtstreek op 2-1 kwam. Een kwartier voor tijd heb ik daarom enkele spelers gewisseld. We kregen de wedstrijd weer in handen. Geweldig dat de ingebrachte Nicky direct twee keer scoorde. Door een omstreden strafschop kwam Drechtstreek toch weer langszij.”
In blessuretijd zorgde Nicky Bentzon alsnog voor de winnende treffer van Spirit. "We willen altijd vooruit, gaan voor de overwinning. Vandaag is dat uiteindelijk gelukt, maar we hebben het onszelf weer moeilijk gemaakt. We kunnen en moeten hierin nog groeien”, aldus Ooms.