
Feestelijke start Stichting Promotie Tiel
NieuwsTIEL • Tijdens een informatieve bijeenkomst, vrijdagmiddag in het Flipje en Streekmuseum, is de Stichting Promotie Tiel feestelijk van start gegaan. Het doel van de nieuwe organisatie is om meer bezoekers, bewoners en bedrijven naar Tiel te krijgen. Door marketing en promotie in te zetten wil de Stichting Promotie Tiel de stad neerzetten als aantrekkelijke, eigentijdse Hanzestad, waar het goed wonen en werken is. En waar bezoekers graag terugkomen.
Communicatie en productontwikkeling behoren nadrukkelijk tot het takenpakket van de organisatie. Dit betekent dat er, samen met de gemeente Tiel en partners als Ondernemers Collectief Tiel en Ondernemersvereniging Hart van Tiel, verder wordt gewerkt aan het koppelen van het complete aanbod op het gebied van wonen, werken, toerisme, binnenstad en cultuur.
Hiermee wordt het complete ‘merk’ Tiel zichtbaar, waarmee de stichting inhoud en vorm kan geven aan een communicatiecampagne die de juiste doelgroepen aanspreekt.
Samenwerking
De Stichting Promotie Tiel zoekt nadrukkelijk de samenwerking met onder andere de Regio Rivierenland, Bureau Toerisme, de Oudheidkamer voor Tiel en omstreken, de BATO en Bedrijventerrein Medel. De stichting zoekt aansluiting bij het aanbod van initiatieven die er al zijn, maar ontwikkelt zelf ook nieuwe initiatieven. Zo ontstaat er meer synergie en wordt het merk Tiel beter op de kaart gezet.
Ambassadeur van Tiel
Organisaties, bedrijven en personen die zich willen inzetten voor de marketing en promotie van Tiel, worden uitgenodigd om ‘Ambassadeur van Tiel’ te worden. De Stichting Promotie Tiel benadert hiervoor bedrijven en personen. De Stichting Promotie Tiel is een initiatief van Ondernemers Collectief Tiel, Ondernemersvereniging Hart van Tiel, Gemeente Tiel en het Flipje en Streekmuseum.
Bestuursleden
De bestuursleden van de stichting zijn Jan Pieter van Woerekom (voorzitter) namens de Ondernemers Coöperatie Tiel, Jurriaan de Mol, directeur van het Flipje en Streekmuseum, Margriet van Heesch namens Hart van Tiel en Carla Kreuk, wethouder van de gemeente Tiel.
Gedicht en live-muziek
De presentatie van de Stichting Pomotie Tiel was feestelijk. De genodigden werden getrakteerd op live-muziek en, door stadsdichter Sven Ariaans, op een gedicht over het oude ‘Theole’. Margriet van Heesch overhandigde enkele ondernemers alvast een promotiedisplay vol informatie over Tiel. Ook was er een presentatie van het marketingplan, van de ambassadeurs van Tiel en de site visittiel.nl werd gepresenteerd.