
Actiegroep MuNIETsie plaatst spandoek in Rijswijk
NieuwsRIJSWIJK • MuNIETsie uit Buren heeft in Rijswijk een spandoek geplaatst op de kruising van de provinciale weg N320 en de Rijswijksesteeg. De actiegroep maakt zich zorgen over de voorgenomen vestiging van een munitiedepot in de gemeente. Het spandoek spreekt voor zichzelf.
Vandaag, dinsdag 3 september, hebben vertegenwoordigers van de actiegroep overleg met burgemeester Hans Martijn Ostendorp en wethouder Pieter Neven van de gemeente Buren. Inwoners van Ravenswaaij worden morgen door hun dorpsraad bijgepraat.
Voorlichtingsavond
De (eventuele) vestiging van het munitiedepot treft de dorpen Zoelen, Rijswijk, Ravenswaaij, Maurik en het stadje Buren. Voor alle bezorgde omwonenden in de wijde omgeving geeft de actiegroep op woensdag 11 september een voorlichtingsavond in De Hoekenburg, Korte Bosstraat 3 in Rijswijk.
Website
Speciaal voor ongeruste omwonenden is een website gemaakt, waarop twee kaarten in detail tonen wat de Betuwe kan verwachten als de plannen doorgaan; munietie.wordpress.com