
4500 euro voor onderzoek
betuwe • Een rally leverde 4500 euro op voor de Mannen voor Mannen, een stichting die onderzoek naar prostaatkanker bekostigt.
Er verschenen op zaterdag 20 april 65 equipes aan de start van de rally, georganiseerd door OFM en De Waal Autogroep. Van het inschrijfgeld ging 50 euro van iedere equipe ging naar de Stichting Mannen voor Mannen. Tijdens de rally werden gesponsorde items geveild, variërend van een weekend in een Audi rijden tot een kledingcheque van OFM of een 'Audi Sport’ horloge. Met allebei roots in de Betuwe, winkels waar mensen uit de regio hun weg naartoe vinden, was 't voor beide zaken een logische stap om een samenwerking aan te gaan.
Iedereeen was welkom
Iedereen was welkom om aan de rally mee te doen, of men nu een klassieker in de schuur had staan, een 'simpele' auto voor dagelijks gebruik of een snelle sportwagen.