• Adrie van Steijn en Ben Frehe.
• Adrie van Steijn en Ben Frehe. Foto: Jeroen de Bruin / DBRN Fotografie

Laatste derby tussen Rhelico en Beesd: ‘We gaan straks voor de top vijf’

Nieuws

BEESD • De huidige trainers van Rhelico en Beesd, Adrie van Steijn en Ben Frehe, zullen het komende seizoen de hoofdtrainers zijn van de nieuwe gefuseerde voetbalvereniging Beesd en Rhelico. Komende zaterdag spelen de clubs voor het laatst tégen elkaar.

Van Steijn en Frehe zijn geen onbekenden van elkaar. Frehe: “We kennen elkaar van haver tot gort, vooral op het gebied van voetbal. Zo’n twintig jaar geleden hebben we samen de jeugdafdeling van Beesd opgezet.” 

Volgens Van Steijn haalden ze toen grote successen. “Aangezien mijn zoon destijds in Beesd voetbalde, werd ik gevraagd. We hebben samen de jeugd op hoofdklasseniveau gebracht.”

Oneens met gang van zaken
Toch twijfelde Van Steijn: “Ik was het in eerste instantie niet eens met de gang van zaken. Ik heb jarenlang bij Rhelico rondgelopen en nu stopt het. Dat deed me pijn. Maar we moeten vooruit. Ik heb Ben twee maanden geleden gebeld en ik heb hem toen gevraagd of we samen de kar gingen trekken. We waren er al snel uit.”