• Volgens kenners is Circus in de Zorg één van de leukste uitjes voor ouderen.
• Volgens kenners is Circus in de Zorg één van de leukste uitjes voor ouderen. Foto: Circus in de Zorg

Voorstellingen Circus in de Zorg bij Walstede

Nieuws

TIEL • Bij woonzorgcentrum Walstede aan de Konijnenwal in Tiel staat op zaterdag 29 april een circustent. Circus in de Zorg geeft die dag drie voorstellingen voor de bewoners; om 11.00 uur, 13.30 uur en 15.30 uur. 

De circustent wordt al op de vrijdag ervoor opgebouwd. Op die dag maken de circusartiesten ook al kennis met de Walstede-bewoners. Ze maken een praatje met de mensen en gaan met ze op de foto. Het circus speelt in op de belevingswereld van ouderen en mensen met dementie. Het circus brengt bij hen veel herinneringen naar boven. De artiesten zijn niet alleen lenig en grappig, maar ook sensitief en begaan met het publiek.

Afgestemd op de doelgroep
Volgens kenners is Circus in de Zorg één van de leukste uitjes voor ouderen, want de show is goed te volgen en helemaal afgestemd op de doelgroep. Bovendien spat de liefde voor het circusvak er vanaf.
De voorstellingen bij Walstede van Circus in de Zorg zijn mogelijk dankzij financiële ondersteuning van de Stichting Vrienden van Walstede en de Stichting Oud Burger Mannen- en Vrouwenhuis.

Koningsdag
Een paar dagen eerder, op dinsdag 25 april, wordt in Walstede met diverse activiteiten Koningsdag gevierd.