Voorlees versie laden
×

    Artikelen in deze editie

    Snoeironde

    Ontwikkeling Slingerbos

    Benefietconcert voor Panama

    Fonds voor duurzaamheid

    Tweeling trekt Tricht omhoog

    Ontwikkeling woonbuurt Slingerbos

    Achtbaan

    Woningbrand aan de Emmalaan in Geldermalsen

    Open dag Basisschool Est

    Fokveedag Boerenlandfeest

    Jubileum Het Hertenkamp

    RHENOY • Het is alweer drie jaar geleden dat in Rhenoy de BETUWSE 11 DORPENTOCHT kon worden gereden. Maar dit jaar gaat hij echt door. De zevende editie van deze mooie, sportieve en gezellige toertocht door het westelijke deel van de Betuwe vindt plaats op zaterdag 28 mei.

    GELDERMALSEN • Zaterdagochtend 7 mei werden de hulpdiensten opgeroepen voor een steekincident aan de Poppenbouwing in Geldermalsen.

    geldermalsen • In de maanden mei, juni en juli speelt Toneelgroep T-jater uit Geldermalsen een bijzondere voorstelling over een ongebruikelijk thema: de dood.

    vuren • Afgelopen dinsdag (3 mei) is Vurenaar Sieb Tuiten op 83-jarige leeftijd overleden. Sieb Tuiten was een geliefd dorpsfiguur.

    Gratis juridisch inloopspreekuur

    Dansende paarden

    Dodenherdenking Asperen

    Webinar klimaatsateliet

    Bevrijdingsdag in kerkje Heesselt

    Chinees lunchbuffet in Neerijnen

    Vrijheidsviering in Spijk

    Tutti Frutti concert

    Concerten in het Rumpts kerkje

    WEST BETUWE • Op woensdagavond 18 mei organiseert natuurorganisatie IVN West-Betuwe een voorjaarsexcursie in de Heesseltsche uiterwaarden. In dit natuurgebied is altijd wat te zien. Zeker in het voorjaar.

    HERWIJNEN • Zaterdag 30 april heeft muziekvereniging Wilhelmina samen met historische vereniging Den Ouden Dijk in een vol dorpshuis De Poort een Vrijheidsconcert verzorgd.

    Feestavond met de BB Showband

    Culemborg

    Zaterdag 14 mei

    Open les Inlevend Zingen in Culemborg

    Schrijfavond
    Amnesty

    Film Cyrano in de Agnietenhof in Tiel

    Zaterdag 14 mei

    Alzheimer Trefpunt West Betuwe

    Huis van Lienden houdt markt

    Betuwse band The P.U.B. 10 jaar

    herwijnen • In Herwijnen was ZBC’97 een maatje te groot voor Herovina. Het werd 2-4 voor de gasten uit Zwijndrecht.

    Uitslagen

    GVV sterkste in doelpuntenfestijn

    haaften • Haaften verloor met 0-2 van NEO’25. De gasten uit Waalwijk stonden al in de rust met 0-1 voor. In de tweede helft moest Haaften komen en uit een counter scoorde NEO 0-2.

    Heukelum ook te sterk voor EBOH

    Rhelico gelijk tegen runner-up O.S.S.’20

    asperen • De Asperense volleyballers hadden afgelopen weekend maar liefst twee wedstrijden op het programma staan. Vrijdagavond stond de uitwedstrijd tegen Sliedrecht op het programma.

    BC Lingewaal

    Geslaagde roeitocht

    Jubilarissen bij vv Tricht

    Winst voor dames De Linge/PCG