Voorlees versie laden
×

    Artikelen in deze editie

    Kernenbudget groot succes

    Leerdam krijgt 'Huis van de Wijk'

    Knokken voor Emilia

    Sliedrecht stuit knappe serie WNC

    Lingewaals kernenbudget succes

    Lingewaal mag 250 woningen bouwen

    Opening rondweg Noord

    Avond opmaat voor 'Huis van de Wijk'

    Gilde-leerlingen winnen Vakkanjers

    Dorpsbelangen in Deil

    Bel Leerdammer wordt 'royal'

    Open dag Dierenkliniek

    Winnaars Leerbroekse RAI

    'Je wilt het niet accepteren'

    Vrijwilligers gezocht

    Op zoek naar het talent van de regio

    Internationale kattenshow in De Schildkamp in Asperen

    Achtste Boeruh Rock Festival

    zaterdag 16 april

    Fortenseizoen start in KunstFort

    Spool in finale Parel van de Betuwe

    Film 'Woman in gold' in GO

    Fancy fair bij School met de Bijbel

    Spelletjesochtend in Asperen

    Over de martelaren van Gorinchem

    Leerdam Sport pakt laatste strohalm

    Ondermaats Asperen ziet gat groeien

    In de jacht op deelname aan de nacompetitie nam Heukelum in Alblasserdam een lastige horde. De Alblas werd dankzij twee treffers van Ferry Meijdam met 1-2 verslagen. De derde plaats kan Heukelum al nauwelijks meer ontgaan, maar voorlopig betekent dat nog niets.

    Vuren blijft meedoen om de prijzen. Het won voor de tweede week op rij met 2-1. Na de zege met deze cijfers in Spijk, moest nu Well er aan geloven.

    Haaften hoefde zich niet bovenmatig in te spannen om bij Lekvogels met 0-2 te winnen. Denny van Geffen zag zijn ploeg niet groots spelen, maar wel zakelijk de drie punten pakken.

    Herovina liet na nog iets van het seizoen te maken. Bij Peursum werd zaterdag met 3-1 verloren, waardoor het seizoen er voor de Kol-bewoners zo'n beetje op zit.

    Beesd boekte zondag een knappe en ruime 4-1 zege tegen SCR, dat daarmee zijn koppositie moest afstaan aan Theole. Omdat Beesds concurrent BZS ook won, blijft het gat met de veilige tiende plaats zes punten. Komende zondag staan beide ploegen tegenover elkaar.

    Het seizoen voor Rhelico zit er wel op. De ploeg verloor zondag bij Teisterbanders met 2-0 en voetbalt nu eigenlijk nergens meer voor.

    Koploper stuit opmars WNC

    Geen maat op spurt Robin Wennekes

    Brons Si-jak op Martial Arts kampioenschap