
Takko Fashion opent feestelijk haar deuren in Crimpenhof
Zakelijk 8.614 keer gelezenKRIMPEN A/D IJSSEL • Knalgele ballonnen sierden de pui en een even felgekleurde loper lag voor de deur uitgerold: de officiële opening van modediscounter Takko Fashion in Krimpen aan den IJssel ging woensdagochtend niet onopgemerkt voorbij. Na een feestelijk ‘knipmoment’ door het winkelteam stroomde het publiek binnen om de nieuwe aanwinst in de Crimpenhof te ontdekken, verwelkomd met een glaasje bubbels en taart.
De lichte, huiselijke sfeer van het nieuwe winkelpand voelt als een warm welkom. “Het is ingericht volgens de nieuwste uitstraling van Takko Fashion. Andere van de 100 filialen in het land moeten dit volgen”, vertellen Melissa Raanhuis en Lucil Hoogendam kort na de opening.
Eerstgenoemde is als openingsmanager verantwoordelijk voor een goede, gestructureerde start van het Krimpense filiaal. Lucil is als filiaalmanager het vaste gezicht van Takko Fashion in Krimpen aan den IJssel. “Samen met zes vaste medewerkers”, geeft ze gelijk aan. Melissa vult aan: “Ik verdwijn weer uit beeld als het hier allemaal op de rails staat.” Lachend: “Op naar de opening van een ander nieuw filiaal.”
Modieus
“Voor het hele gezin”, bevestigen beide dames wanneer hen wordt gevraagd naar het brede assortiment van Takko Fashion. Lucil: “Van babykleding en kindermode voor de kleintjes tot dames- en herenkleding voor volwassenen – modieuze kleding voor het hele gezin, precies wat je van een discounter mag verwachten: aantrekkelijk geprijsd. Trendy, maar ook casual en sportief, met comfortabele vrijetijdskleding, plussize mode voor dames én een ruime keuze aan ondergoed en accessoires. Wekelijks wordt de collectie aangevuld en vernieuwd. Alles verantwoord en duurzaam geproduceerd.
Takko Fashion in Krimpen aan den IJssel heeft haar intrek genomen in twee leegstaande panden in het overdekte winkelcentrum, waar voorheen speelgoedwinkel Intertoys en een juwelierszaak waren gevestigd. “De twee panden zijn samengevoegd”, vertelt Lucil. “In totaal leverde dit een winkeloppervlak op van 400 vierkante meter, met ook plek voor een magazijn, personeelsruimte en ruime paskamers.”
![]()
Klanten kunnen ‘Takko-friend’ worden om te profiteren van leuke kortingen, acties en andere voordelen. Meer informatie daarover staat op www.takko.com. Melissa: “Als welkom ontvangt iedereen die zich daar registreert een voucher van 5 euro, te besteden in de winkels vanaf 19,99 euro.”





















