
De nieuwe Citroën C3 - benzine, mild hybrid en elektrisch
Zakelijk 1.484 keer gelezenDe vierde generatie van de Citroën C3 is volledig opnieuw ontworpen met een frisse, assertieve uitstraling die het gedurfde nieuwe merkdesign van Citroën belichaamt. Deze nieuwe designtaal werd voor het eerst gepresenteerd met het studiemodel Citroën Oli. Die viel op door een gedurfd samenspel van verticale en horizontale elementen. De nieuwe Citroën C3 is leverbaar als mild hybrid- en benzine uitvoering, maar ook als 100% elektrische Citroën ë-C3.
Citroën biedt op alle versies van de volledig elektrische ë-C3 standaard zijn innovatieve en exclusieve Citroën Advanced Comfort-vering. Dit systeem werkt met Progressive Hydraulic Cushions voor een uniek gevoel van comfort.
Deze progressieve hydraulische bump stops werken samen met de schokdempers en vering en vervangen de mechanische varianten die doorgaans gebruikt worden.
Strakke en verfijnde afwerking
Het ruime interieur valt op door een strakke en verfijnde afwerking. De gebruikte materialen creëren een huiselijk gevoel als in een woonkamer of lounge.
De nieuwe gepatenteerde Citroën Advanced Comfort-stoelen zijn speciaal voor de auto ontworpen. Ze ogen uitnodigend comfortabel en voelen zacht aan door het gebruik van extra schuim.
Kijk voor meer informatie op: www.autobedrijfbroere.nl.






















