
Jesper timmert aan de weg met ‘Kitbedrijf Van den Adel’
ZakelijkKRIMPEN AAN DE LEK • Goed kitwerk vergt vakmanschap. Dé reden om kitbedrijf Van den Adel in de arm te nemen. Daarmee voorkom je lekkages, schimmels etcetera.
Veel sporthebbers kennen Jesper van den Adel als een uitstekende voetballer, die onder meer bij Dilettant en De Zwerver actief was. Een ondernemende speler met een uitstekende techniek en een goed overzicht. Kwaliteiten die hem ook van pas komen als kitter.
“Ik ga voor honderd procent resultaat,” glimlacht de mid-dertiger uit Krimpen aan de Lek.
In januari voor zichzelf begonnen
In januari van dit jaar begon Jesper zijn Kitbedrijf Van den Adel. Daarmee nam hij afscheid van een achttien jaar omvattende loondienstfunctie in de kitbranche.
“Ik vond het tijd worden om mijn vleugels uit te slaan en voor mezelf te beginnen,” vertelt hij. “Ik ben nu een maand of vier bezig op deze manier en mag vaststellen dat het lekker gaat. Zowel particuliere als zakelijke klanten weten me al goed te vinden.”
Voor alle vormen van kitwerk
Kitbedrijf Van den Adel is inzetbaar voor alle vormen van kitwerk.
“Daarbij kun je denken aan het afdichten van sanitaire ruimten, galerijen, zwembaden, tegelvloeren, kozijnen en aansluitvoegen,” geeft Jesper van den Adel enkele voorbeelden. “Ik zorg ervoor dat vocht geen kans krijgt en scheurvorming in gevels wordt tegen gegaan. Daarnaast ben ik gespecialiseerd in het realiseren van luchtdichte afdichtingen.”
‘Nooit onaangename verrassingen’
Jesper van den Adel komt bij klanten eerst vrijblijvend langs om de situatie ter plekke te inspecteren en advies te geven: “Daarbij denk ik met de klant mee en kom ik met de juiste oplossing. Mensen komen bij mij nooit voor onaangename verrassingen te staan. Dat is een erezaak.”
Over het algemeen dient kitwerk tussen de vier en zeven jaar na het aanbrengen ervan vervangen te worden, weet Jesper van den Adel uit (ruime) ervaring.
“Doe je dat niet dan is de kans groot dat er schimmelvorming en/of scheurtjes ontstaan. In die gevallen ben je verder van huis en kan je woon- of werkcomfort schade oplopen. Er op tijd bij zijn is daarom van groot belang.”
Finishing touch
Kitbedrijf van den Adel is ook inzetbaar voor mensen die met tochtproblemen te maken hebben of hun woning een finishing touch willen geven.
“Zoals het afkitten van een nieuwe toilet- of badruimte, de keuken, plinten en woonkamervloeren, glaswerk en trappen,” besluit Jesper van den Adel.
Alle informatie: www.kitbedrijfvandenadel.nl
Jan Timmer






















